ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ8-ма Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair 2019" відбудеться у м. Лондон

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


  Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 18 до 22 жовтня 2020 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


 13 Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar 2020" проходитиме з 26 по 28 жовтня 2020 р. у м. Доха (Катар)


виставка

Детальніше...


10 Виставка "Сhina international Logistic Technology and Services Expo" відбудеться з 28 по 30 листопада 2017 року у м. Куньшань (провінція Цзянсу, КНР)

 освіта, ЛІМ, Китай, виставка, логістика

Детальніше...


Міжнародні виставки на перше півріччя 2019 р.

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

БАНЕРИ

 
 

Збільшити шрифт

Проект з Байротським Університетом (Німеччина)


 
 
 
 
 
 
 
 

ПРОЕКТ

«Прикордонні та транскордонні відносини

між людьми, товарами, культурою та знаннями.

Україно-польсько-німецький семінар вздовж шляху «via regia»

у рамках програми «Розбудова співпраці з Громадянськими суспільствами в державах Східного партнерства»

(за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (Auswärtige Amt).

 

ЩОДЕННИК ПРОЕКТУ

 


 

27 вересня 2015 р.

 

    Сьогодні завершився третій етап роботи двотижневого українсько-польсько-німецького семінару з питань транскордонного співробітництва у сфері економіки, культури та політики.

     У роботі семінару взяли участь викладачі та студенти з Німеччини, Польщі та України, які у тому числі представляють США, Австрію, Ізраїль, Угорщину та Великобританію.

     Розбудова громадянського суспільства, порозуміння між народами, а також поглиблення знань про історію, традиції, культуру Німеччини, Польщі та України в рамках транскордонного співробітництва – були головною метою даного семінару.


 

Враження учасників:

 

         Наталія Яцун, студентка 3-го курсу ЛІМу, учасниця семінару

       «Нам нереально сподобався цей семінар! Ми познайомились з прекрасними і позитивними людьми, знайшли нових друзів, отримали безліч вражень і безцінний досвід. Тепер ми з впевненістю можем сказати, що будемо й надалі долучатись до проектів такого масштабу і хочемо спробувати себе й у інших тематичних проектах. Також хочемо прдякувати організаторам семінару і нашим новим друзям за підтримку та гостинність.»

    

 

26 вересня 2015 р.

 

         Учасники мали змогу ознайомитися з історією, традиціями та культурою Західної України. Студенти Львова провели екскурсію містом для нових іноземних друзів.

 

 
 
25 вересня 2015 р.

 

        У Львові учасники семінару мали зустріч з керівництвом ЛОДА, де довідалися про сучасний стан транскордонного співробітництва на прикладі Львівської області, особливо з регіонами Польщі та Німеччини.

        Ректор ЛІМу професор М.Янків зустрівся з делегацією з Університету м.Байрот (Німеччина). Було обговорено шляхи подальшої співпраці у сфері спільних наукових досліджень та академічних обмінів студентів та викладачів.

 

 

 

 На фото (зліва направо): Євгенія Бистрова, проф. М.Янків, Ніколай Тойфель, проф. Мартін Доевеншпек.

 

      

У Львівському інституті менеджменту було проведено дискусії з багатьох актуальних тем по транскордонному співробітництву та визначено шляхи інтенсифікації роботи у даному напрямку.

 

 


 

 

       Кожна група презентувала попередні результати роботи семінару для експертів, представників влади та науковців. Перший радник Генерального Консульства Республіки Польща Мар’ян Орліковскі наголосив про важливість проведення таких семінарів, що сприяють примиренню народів і пізнанню їх традицій та культури. Багаторічний дипломат, сьогоднішній ректор Львівського інституту менеджменту професор Мирон Янків підтримав ідею подальших наукових досліджень у рамках транскордонного співробітництва та впровадження їх в життя. Відомий географ, проф Олег Шаблій відзначив відсутність мовних бар‘єрів у спілкуванні сьогоднішньої української молоді з колегами з країн ЄС, що дає можливість для швидкого взаєморозуміння, яке, на жаль, відсутнє для старшого покоління.

 

 


 

 

24 вересня 2015 р.

 

      У Дзеркальній залі Львівського національного університету ім.Івана Франка відбулося відкриття семінару.

      Від імені ректорату Університету з вітальним словом до учасників семінару звернувся проректор із науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Лозинський. До вітальних слів долучився дипломат, ректор Львівського інституту менеджменту Мирон Янків, який зголосив ряд пропозицій для покращення прикордонної співпраці.

       Учасників семінару привітав декан геграфічного факультету Володимир Біланюк, зосередивши увагу на тому, що географічний факультет Львівського університету має добре налагоджену між інституційну співпрацю з університетами Польщі. За словами декана, викладачі географічного факультету беруть участь у Європейській Карпатській асоціації з дослідження біорізноманіття Карпатського регіону. (За матеріалами Пресцентру ЛНУ ім.Ів.Франка, фото Олега Вівчарика).

 Відео з відкриття 24.09.2015 тут... 


 

 

 

 Відвідини Львівської обласної ради

 

 

   

 

 

 

21-22 вересня 2015 р.   

 

   Не менш цікавим був тур у Кракові, особливий акцент був зроблений на старій частині міста (Нова Хута). На наступний учасники проводили дослідження певних об"єктів в командах (fieldwork). Зокрема, учасниця семінару від ЛІМу Яцун Наталка досліджувала Фабрику Шиндлера та музей сучасного мистецтва, а студент ЛІМу Дарій Притула досліджував єврейський квартал у Кракові .

 

 

    

 

19-20 вересня 2015 р.

 

       У Вроцлаві для учасників провели тур по місту, під час якого вони відвідали музей Університету, будинок Едіт Штайн. 

 

      

 

  Далі були представлені ранкові дослідження (fieldwork).

 

               

 

        

 

 

 


Насолоджуємося архітектурою 

 

 

 

 

 

 

 

17-18 вересня 2015 р.

 

        Другий етап семінару відбувалися на території Німеччини (Байрот, Гьорліц) та Польщі (Згожелець, Вроцлав та Краків), де учасники, окрім зустрічей в університетах та громадських організаціях, мали змогу провести розмови з місцевими мешканцями і оцінити їхню позицію щодо транскордонного співробітництва, а також сьогоднішніх подій в Україні.

 

 

 

 

 

16 вересня 2015 р.

 

            Економіко-географічний аналіз розвитку підприємництва у транскордонних регіонах подала д-р Бірґіт Лейк (B. Leick). Звернуто увагу на тривалості процесу формування транскордонного регіону як цілісної території при умові зникнення (мінімізації) бар’єрної функції кордону, ролі особистісних і неформальних зв’язків, як початкової стадії транскордонної діяльності.

 

 

   

 

Українські учасники на прикладі німецько-польського та німецько-чеського транскордоння, вказали на особливості розвитку українсько-польського транскордонного регіону. Діагностовано спільну проблему – недостатність статистичних даних (рівня регіонів) для детального дослідження процесів у транскордонні.

 

 


 

            Проф. Георг Ґлазе (G. Glasze) розповів про значення географічної, зокрема картографічної, продукції у сучасному світі. Доповідь ґрунтувалася на субєкт-обєктному підході до карти, котра завжди є соціально-політично заангажованою. Це було продемонстровано на низці прикладів, обговорення яких продовжувалося й поза аудиторією. Як аспект трансформації карт у інформаційну еру, наведено формування карт ненауковцями (волонтерами), показано вибірковість наповнення карт в залежності від користувачів.

Доктор Євгенія Бистрова (E. Bystrov) за допомогою якісних і кількісних методик продемонструвала зміни у поняттях сім’ї, як соціального інституту, що відображено в другому демографічному переході у Європі. Презентація мала чітко виражений міждисциплінарний характер. У обговоренні теми наголошено на мультиплікації низки факторів глобального, національного, регіонального рівня при соціально-демографічних процесах.

Проф. M. Doevenspeck акцентував увагу на таких поняттях як: «місце», «локалізація», «суть місця».

При обговоренні доповідей періодично у різних аспектах (економічному, соціальному, політичному тощо) учасники з інших країн піднімали питання мігрантів у європейських країнах - реципієнтах. Часто згадуваним були події останніх років в Україні: революція гідності, анексія Криму, події на Донбасі. Учасники були зацікавлені почути думку представників України, з цього приводу.

Наступний блок діяльності – підготовка до польових досліджень кордону і прикордоння. Було сформовано п’ять груп, ознайомлено з програмою дослідження, визначено методику і завдання роботи. Відзначимо міждисциплінарність методики, зокрема тісні зв’язки із соціологією.

Оцінку першої «камеральної» частини проекту  учасники проводили двічі: на початку першого дня роботи висловлювали свої очікування, наприкінці другого дня – рівень їхнього досягнення.

 

 

 

15 вересня 2015 р.

      

Після успішного авіаперельоту Львів-Київ-Франкфурт-на-Майні та урочистої вечері наступного дня для учасників семінару зранку було організовано ознайомчу екскурсію середмістям Байройта, яку провів проф. Р. Монгайм (RMonheim).

 

 

    


Акцентовано увагу  на особливостях територіального розвитку і планування міста у історичному контексті і зміні використання міського простору відповідно до існуючої концепції трактування міста. Цікавою була розповідь про історико-архітектурну спадщину міста та його культурні особливості (місто Р. Вагнера, Ж. Пауля)

 

 

            Семінар офіційно розпочато вітальним словом від імені Байротського університету, яке виголосила віце-президент університету проф. А. Кьолер (AKöhler). Вона наголосила на пріоритетності міжнародної наукової співпраці, а також на дослідницькому спрямуванні Університету.

 

     

 

 

            Під час лекції проф. Маттея Ганнау (Matthew Наnnah) доступно і систематизовано  викладено політико-географічні основи понять «територія» та «територіальність». У ході їхнього розгортання розглянуто аспекти понять простору і влади, легітимності влади, ідентичності, нації і націоналізму.

 

 

 

         Дискусійними темами були відмінності вияву і сприйняття націоналізму (зокрема етнічного) у різних країнах, а також розгляд поведінки нелегальних мігрантів / біженців щодо кордонів ЄС.

           Магістрант Юліан Гольштеґґе (JHollstegge) розповів учасникам семінару про методичні особливості дослідження кордонів і транскордонних територій.

        Жваве обговорення викликала презентація журналістки-фрілансера Євгенії  Козьменко, яка надала інформацію про нелегальний товарообіг через  українсько-польський кордон і презентувала відеоматеріал по даній проблематиці.

            Робота першого дня семінару завершилася оглядом студентського містечка та еколого-ботанічного саду.

 

                     

                                                                                                 

 

 

 

 

 

 14 вересня 2015 р.

 

           У рамках програми «Розбудова співпраці з Громадянськими суспільствами в державах Східного партнерства» розпочав роботу міжнародний семінар «Прикордонні та транскордонні відносини між людьми, товарами, культурою та знаннями. Україно-польсько-німецький семінар вздовж шляху «via regia», проведення якого фінансується міністерством закордонних справ Німеччини (Auswärtige Amt). Головними організаторами семінару є Байротський університет, Львівський інститут менеджменту, та географічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка. Учасниками семінару є викладачі та студенти з ВНЗ Німеччини, Польщі та України.

 

   

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

 

  

 

 

 09.07.2015

Отримано підтвердження від Міністерства закордонних справ Німеччини про підтримку спільного проекту ЛІМу з Байротським університетом

 

 

  30.04.2015

 Міністерства закордонних справ Німеччини повідомило щодо успішного проходження першого етапу відбору спільного проекту між Львівським інститутом менеджменту та Байротським Університетом (Німеччина) у рамках програми «Розбудова співпраці з Громадянськими суспільствамив державах Східного партнерства»:

 …«Нам приємно повідомити, що Ваш проект «Прикордонні та транскордонні відносини між людьми, товарами, культурою та знаннями. Україно-польсько-німецький семінар вздовж шляху «via regia» був відібраний для остаточного затвердження (реєстр. номер 303)». Заходи (студентські зустрічі) у рамках проекту будуть відбуватися восени 2015 року в Німеччині (Байрот), Польщі (Згожелєц) та Україні (Львів).

Більше інформації про проект за посиланням.

 

 

 
 

 

 
 

Новини та новинки


  instagram, менеджмент, маркетинг, ЛІМ


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ -

29 РОКІВ !!!


менеджмент, маркетинг, бізес, освіта, МВА

Детальніше...


Краєзнавчо-пізнавальна поїздка у Жовкву та до Крехівського монастиря (20 вересня 2019 р.)

менеджмент, маркетинг, туризм, бакалавр

Детальніше...


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»


Детальніше...


ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ - 2019

менеджмент, маркетинг, бакалавр

Детальніше...


ВИПУСК БАКАЛАВРІВ - 2019

менеджмент, випуск, бакалавр, освіта, ЛІМ, магістр

Детальніше...


Про ІТ-індустрію для малих підприємств та нових компаній (27-28 листопада 2019 р.) за партнерської підтримки ЛІМу

Детальніше...


Вітаємо студентів ЛІМу, що пройшли відбір на Програму стажування у Німеччині на 2019 рік!

менеджмент, маркетинг, стажування, ЛІМ, DAAD

Детальніше...


24-26 травня 2019 р. відбулася Еколого-краєзнавча поїздка в Карпати

Карпати, менеджмент, маркетинг, екологія, поїздка

Детальніше...


Пропозиції щодо ЗНО та вступних іспитів при вступі у ЛІМ у 2019 р.

Детальніше...


магістри, випуск, МВА, Бізнес-адміністрування, Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), ЛІМ, навчання, менеджмент, бізнес-школа, магістратура

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКЦІЮ "ПРИВЕДИ ДРУГА - ОТРИМАЙ БОНУС":АНКЕТУВАННЯ 2019 р. «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії»


науково-педагогічні працівники: https://bit.ly/2Gtknki
студенти: https://bit.ly/2VcjqGw

Інформуємо, що участь в опитуванні є добровільною і анонімною.


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджмент, маркетинг, освіта, ЗНО,

Детальніше про Зустрічі ...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську - учасницю Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Research and Innovation» (27.02 2019 р. м. Нью-Йорк (США))

менеджмент, маркетинг, магістр, Нью-Йорк, ЛІМ, освіта

Дивитись тут:

а ще як учасницю Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні наукові погляди на економічні механізми стимулювання соціально-економічного розвитку» (16.02.2019) з отриманням престижного Сертифікату

маркетинг, менеджмент, магістр, гроші, електронні гроші, ЛІМ

Дивитись тут:


оренда, нерухомість, бізнес, тренінг, менеджмент


Детальніше...


Тренінг Соломії Боренько

менеджмент, успіх, тренінг, Мала Бізнес-школа, ЛІМ


ВИПУСК МАГІСТРІВ - 2019

менеджмент, маркетинг

Детальніше...


У Львівському інституті менеджменту відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт (2019 р.)

ВНЗ, магістр, менеджмент, захист, управління, мротивація

Детальніше...


Вітаємо студентів ЛІМу з отриманням гранту від DААD
на навчальну поїздку до Німеччини (2019 р.)

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина

Детальніше...


Зустріч проф. Дж. Маркуса Джоуба (університет Майамі (штат Огайо), США) з студентами ЛІМу

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Маркус Джоуб, студенти, статистика, США

Детальніше...


Студенти разом з викладачем німецької мови Ivanna Hryniuk відвідали фільм "Der junge Karl Marx"

менеджмент, маркетинг, німецька мова, студенти, ЛІМ

Детальніше...


ПОДЯКА ЗА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ВИСОКІ УСПІХИ В НАВЧАННІ

освіта, менеджмент, маркетинг, громадська діяльність

Детальніше...


менеджмент, маркетинг, стипендія, грант


ВІТАЄМО

НОВООБРАНОГО ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЛІМу

вибори, самоврядування, студенти, менеджер. маркетолог


Вручення іменних грантів Петра Писарчука

грант, менеджмент, маркетинг, стипендія


менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

Детальніше...


workshop, студенти, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

ЛІМ презентує тренінг Соломії Боренько "Моє життя - Мій вибір"


менеджмент, маркетинг, ЛІМ, німецька мова, Німеччина

Традиційно навчальний рік студентів першого курсу Львівського інституту менеджменту розпочався з цікавої зустрічі та знайомства з викладачем Байротського Університету (Німеччина) Nicolai Teufel


Іван Запотічний, власник мережі магазинів "Лео Кераміка", про навчання на програмі МВА у ЛІМі

ЛІМ, МВА, магістр, менеджмент, навчання, бізнес-адміністрування

Читати тут ...


Інтерв'ю ректора Львівського інституту менеджменту проф. Мирона Янківа ”Під час навчання даємо студентам якомога більше практичних навичок”

Інтерв'ю, менеджмент, освіта, маркетинг, бізнес-освіта

Читати тут...


Програма навчання талановитої молоді із малозабезпечених сімей

Програма, Грант, малозабезпечені, навчання, молодь, Благодійний фонд, сертифікат, зно, іспити, конкурс

Детальніше...


Студенти та викладачі ЛІМу

на виробничо-ознайомчій практиці в Німеччині (червень, 2018 р.)

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ідар-Оберштайн, дорогоцінне каміння, логістика

Дивитись тут...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську та студентів четвертого курсу - Марину Шегеру і Надію Стукановську з отриманням престижних Сертифікатів

менеджмент, конференція, студенти, науковці

Дивитись тут: (1), (2)


Слухачі програми МВА про навчання за спеціальністю Менеджмент (Бізнес-адміністрування)

інтерв'ю, бізнес, освіта, менеджмент, ЛІМ, бізнес-школа

Дивитися тут...


Інтерв'ю українського державного діяча та дипломата, ректора Львівського інституту менеджменту проф. Мирона Янківа

ДШЬ, менеджмент, освіта, знання, влада

Дивитися тут...


22 вересня відбулася інтеграційна поїздка студентів ЛІМу по замках "Золотої підкови". Ми разом відвідали визначні місця Львівщини, а саме: Олесько, Підгірці та Золочів.

поїздка, менеджмент, маркетинг, студенти, ЛІМ


Ректор ЛІМу, професор Мирон Янків про "економічну незалежність", "тривожні тенденції в освіті", "безвізовий режим з ЄС" тощо

ЛІМ, освіта, навчання, ректор, дипломатія, молодь

Дивитись тут...


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЛІМ, студенти, навчання, зно, менеджмент, бізнес-школа, магістратура


ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ПРОФ. М. ЯНКІВА З

ПРЕЗИДЕНТОМ БИДГОЩСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ ДОКТ. К. СІКОРОЮ

Львівський інститут менеджмету, співпраця, Бидгощ, освіта, студенти, навчання, Мала бізнес-школа, університет, економіка

Детальніше...


АКРЕДИТАЦІЯ

МОН, Львівський інститут менеджменту, менеджмент, магістр, специфічні категорії, бізнес-адміністрування, менеджмент і адміністрування

Детальніше: http://ak.gov.ua/index.php/protokolu-zasidanj


Міністерство освіти і науки України оприлюднило перелік міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій у 2019 році


Детальніше...


Студент одержав іменний грант Івана Васюника (голова Наглядової ради ЛІМу)

грант, Васюник, стипендія, навчання

Детальніше...


Вручення іменного гранту Івана Запотічного (випускник Бізнес-школи ЛІМу, засновник ПП "Лео Кераміки")

сертифікат, стипендія, грант, внз, менеджмент, маркетинг

Детальніше...


Спільний українсько-німецький семінар "Біженці та мігранти, як виклик для суспільства".

українсько-німецький семінар

Детальніше...


Колектив ЛІМу щиро вітає науковців Інституту з одержанням "Дипломів лауреатів обласної премії..." за значні наукові досягнення

світлина із сайту OntarioColleges.ca

Детальніше...


Ректор ЛІМу, професор Мирон Янків про "громадянське суспільство", "феномен влади", "державний менеджмент" тощо...

менеджмент, Україна, політика, влада, управління, реформи, ЛІМ

Дивитися тут...


БАНЕРИ