ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ8-ма Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair 2019" відбудеться у м. Лондон

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


  Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 18 до 22 жовтня 2020 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


 13 Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar 2020" проходитиме з 26 по 28 жовтня 2020 р. у м. Доха (Катар)


виставка

Детальніше...


10 Виставка "Сhina international Logistic Technology and Services Expo" відбудеться з 28 по 30 листопада 2017 року у м. Куньшань (провінція Цзянсу, КНР)

 освіта, ЛІМ, Китай, виставка, логістика

Детальніше...


Міжнародні виставки на перше півріччя 2019 р.

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

БАНЕРИ

 
 

Збільшити шрифт

Українсько-німецький центр - 2019


Навчальна поїздка студентів ЛІМу до Німеччини

під егідою Німецької служби академічних обмінів (DAAD)


   У другій половині січня 2019 року відбулася навчальна поїздка студентів та викладачів ЛІМу до Німеччини, під час якої відбулося ряд зустрічей в німецьких університетах, державних установах та в різних фірмах.

   Перше знайомство з німецькими навчальними закладами відбулося в кампусі «Біркенфельд» Тріерської вищої школи, який входить у п’ятірку найсучасніших кампусів світу. Спеціально для групи з України прочитав лекцію декан факультету менеджменту охорони навколишнього середовища проф. др. Клаус Геллінґ. У міжнародному відділі студенти отримали вичерпні відповіді про особливості навчання за різними програмами у Біркенфельді. Під час екскурсії кампусом було продемонстровано найсучасніші енергоефективні технології, які застосовуються для експлуатації навчальних приміщень.

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
    

   Інтенсивною та плідною була зустріч у Саарландському університеті (м. Саарбрюкен), де відбулося ряд заходів – спільні семінари, презентації навчальних програм, зустріч зі студентами, дискусії. За участі ректора ЛІМу проф. М. Янківа та керівників програм МВА Саарландського університету проф. Бастіана Попа та керівником Інституту Європи п. Матільди Мюлер Булабоїс було обговорено шляхи проведення подальших спільних навчальних програм та модулів для слухачів програми МБА обидвох навчальних закладів, як в Україні, так і в Німеччині, а також шляхи реалізації спільної програми «Подвійний диплом».

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA

   Вже стало доброю традицією кількох останніх років, що під час перебування студентів ЛІМу у Тріерському університеті, проф. кафедри менеджменту др. Бйорн Блок проводить нашим студентам лекцію з особливостей заснування та функціонування малих та середніх підприємств у Німеччині, питома вага яких зараз становить більше 90 %, що свідчить про оптимальну структуру німецької економіки.

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA

    До складу Тріерського університету входить всесвітньовідомий Інститут охорони навколишнього середовища та технічного права з яким ЛІМ співпрацює з 2007 року. Під час зустрічі з керівництвом та працівниками інституту було презентовано основні завдання інституту та наукові напрями над якими працює інститут. Зокрема, директор інституту проф. Петер Рейф розповів про особливості впровадження екологічних та технічних стандартів у ЄС та ін.

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA

   Під час візитів до вище згаданих навчальних закладів, а також до Боннського, Зіґенського та Дортмундського університетів наша делегація, окрім офіційних візитів, мала також можливість відвідати бібліотеки, лабораторії, навчальні комплекси, ознайомитися з особливостями функціонування студентських організацій та взяти участі у ряді дискусій як з викладачами так і безпосередньо зі студентами німецьких ВНЗ.

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA, бібліотека, Тріер
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA, бібліотека, Тріер


   Другою важливою складовою поїздки до Німеччини стало ознайомлення з особливостями менеджменту на німецьких підприємствах, зокрема на всесвітньовідомому виробнику пластмас «SIMONA». Під час презентації, а також екскурсії виробничими приміщеннями представники ЛІМу отримали відповіді на питання не лише про методи управлінських рішень та концепцію розвитку даного підприємства, а також про маркетологічні кроки та рішення для просування продукції від «SIMONA» на світовому ринку.

 
         менеджмент, SIMONA, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти
       менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Simona,       менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Simona,


   Делегація ЛІМу довідалась на Ідар-Оберштайнській ярмарці про специфіку проведення відкритих та закритих виставок, юридичні тонкощі, особливості охорони та страхування дороговартісних предметів. Керівник виставкової фірми др. Кай Уве Гілле під час демонстрації ярмаркових площ зазначив, що за більш як десятилітній період після її відкриття, ярмарка стала впізнаваною у світі. Особливою гордістю є щорічне проведення закритої спеціалізованої виставки дорогоцінного каміння, вартість експонатів якої сягає 1,5 млрд. євро.

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA    
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA     
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA

   З практичними аспектами функціонування сучасної біржі цінних паперів, правилами та особливостями торгівлі на ній студенти мали можливість довідатися на Дюссельдорфській біржі.

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA

   Важливою складовою поїздки до Німеччини було ознайомлення з функціонуванням федеральних органів влади та органів місцевого самоврядування. Завдяки візитові до Біркенфельдської районної ради, було структуровано знання про повноваження та відповідальність на місцевому рівні органів влади. На прикладі співпраці з Китаєм було продемонстровано слабкі та сильні сторони інвестиційних проектів щодо розвитку регіону. Окрему увагу було сфокусовано на природоохоронний менеджмент регіону.


   Під час візиту до Бону було поглиблено знання про післявоєнну історію Німеччини, особливості функціонування федеральних органів влади тощо. Оскільки Бонн був тривалий час столицею Німеччини, то там продовжують функціонувати ряд федеральних установ та центральних офісів великих концернів, міжнародних інституцій та організацій. Студенти дізналися про особливості перенесення столиці Німеччини до Берліну та співіснування цих двох міст на сьогодні.


   З культурно-історичними надбаннями Німеччини була добра нагода ознайомитися при відвідинах більш як десяти великих та малих міст (Ідар-Оберштайн, Саарбрюкен, Тріер, Бонн, Дортмунд, Дюссельдорф, Берлін та ін.), замків музеїв (зокрема Дрезденської картинної галереї) та ін.


менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Гумбольдтський університет, MBA
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Гумбольдтський університет, Бундестаг

   У вільний час студенти також відвідали одну з найбагатших держав світу Люксембург, де познайомилися з особливостями розвитку економіки у післявоєнний період та її переорієнтації в 70-80 рр. ХХ ст. з промислової сфери, на сферу обслуговування, особливо у банківському секторі та розвиток інноваційних виробництв.Вітаємо студентів ЛІМу

з отриманням гранту від DААD на навчальну поїздку до Німеччини

     У період з 19.01 по 31.01.2019 р. відбулася навчальна поїздка студентів Львівського інституту менеджменту до Німеччини. Під час поїздки було відвідано декілька університетів, завод «Simona AG», біржу дорогоцінного каміння, фондову біржу, виставкові зали у Лейпцігу та Ідар-Оберштейні, Ландтаг Землі Північна-Вестфалія, міську раду Дортмундта, районну раду Біркенфельда та ряд інших об’єктів (всього близько 20 візитів). Основні міста під час поїздки – Дрезден, Саарбрюкен, Ідар-Оберштайн, Кірн, Лімбург, Дортмунд, Дюсельдорф, Бонн, Тріер, Люксембург, Берлін.


менеджмент, маркетинг, магістр

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти


ІНФОРМАЦІЯ про НАВЧАЛЬНУ ПОЇЗДКУ:

   Ректор Львівського інституту менеджменту проф.  Мирон Янків та керівник Українсько-німецького центру В. Миронюк ( Vasyl Myronyuk ) разом з магістрами ЛІМу під час відвідування Тріерського університету слухали на кафедрі підприємництва лекцію проф. Йорна Блока на тему «Функціонування сімейних підприємств у Німеччині», а також мали зустріч з керівником інституту проф Др. Петером Реіфем та співробітниками  Інституту охорони навколишнього середовища та технічних стандартів (IUTR) у Тріері.

   Такі навчально-ознайомчі поїздки у Німеччину – це нові практичні знання та досвід, які надихатимуть на здійснення прогресивних проектів і надалі.

https://www.uni-trier.de/index.php?id=7283


Навчальну поїздку для студентів в Німеччину сплановано під керівництвом проректора з наукової та навчальної роботи, керівника Українсько-німецького Центру Львівського інституту менеджменту, відомого знавця Німеччини – Василя Миронюка.


Для  отримання додаткової інформації звертатися до керівника Українсько-німецького центру ЛІМу Миронюка Василя

(каб.204, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Познайомитися з матеріалами поїздки 2018 року можна тут...

 
 

Новини та новинки


  instagram, менеджмент, маркетинг, ЛІМ


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ -

29 РОКІВ !!!


менеджмент, маркетинг, бізес, освіта, МВА

Детальніше...


Краєзнавчо-пізнавальна поїздка у Жовкву та до Крехівського монастиря (20 вересня 2019 р.)

менеджмент, маркетинг, туризм, бакалавр

Детальніше...


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»


Детальніше...


ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ - 2019

менеджмент, маркетинг, бакалавр

Детальніше...


ВИПУСК БАКАЛАВРІВ - 2019

менеджмент, випуск, бакалавр, освіта, ЛІМ, магістр

Детальніше...


Про ІТ-індустрію для малих підприємств та нових компаній (27-28 листопада 2019 р.) за партнерської підтримки ЛІМу

Детальніше...


Вітаємо студентів ЛІМу, що пройшли відбір на Програму стажування у Німеччині на 2019 рік!

менеджмент, маркетинг, стажування, ЛІМ, DAAD

Детальніше...


24-26 травня 2019 р. відбулася Еколого-краєзнавча поїздка в Карпати

Карпати, менеджмент, маркетинг, екологія, поїздка

Детальніше...


Пропозиції щодо ЗНО та вступних іспитів при вступі у ЛІМ у 2019 р.

Детальніше...


магістри, випуск, МВА, Бізнес-адміністрування, Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), ЛІМ, навчання, менеджмент, бізнес-школа, магістратура

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКЦІЮ "ПРИВЕДИ ДРУГА - ОТРИМАЙ БОНУС":АНКЕТУВАННЯ 2019 р. «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії»


науково-педагогічні працівники: https://bit.ly/2Gtknki
студенти: https://bit.ly/2VcjqGw

Інформуємо, що участь в опитуванні є добровільною і анонімною.


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджмент, маркетинг, освіта, ЗНО,

Детальніше про Зустрічі ...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську - учасницю Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Research and Innovation» (27.02 2019 р. м. Нью-Йорк (США))

менеджмент, маркетинг, магістр, Нью-Йорк, ЛІМ, освіта

Дивитись тут:

а ще як учасницю Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні наукові погляди на економічні механізми стимулювання соціально-економічного розвитку» (16.02.2019) з отриманням престижного Сертифікату

маркетинг, менеджмент, магістр, гроші, електронні гроші, ЛІМ

Дивитись тут:


оренда, нерухомість, бізнес, тренінг, менеджмент


Детальніше...


Тренінг Соломії Боренько

менеджмент, успіх, тренінг, Мала Бізнес-школа, ЛІМ


ВИПУСК МАГІСТРІВ - 2019

менеджмент, маркетинг

Детальніше...


У Львівському інституті менеджменту відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт (2019 р.)

ВНЗ, магістр, менеджмент, захист, управління, мротивація

Детальніше...


Вітаємо студентів ЛІМу з отриманням гранту від DААD
на навчальну поїздку до Німеччини (2019 р.)

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина

Детальніше...


Зустріч проф. Дж. Маркуса Джоуба (університет Майамі (штат Огайо), США) з студентами ЛІМу

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Маркус Джоуб, студенти, статистика, США

Детальніше...


Студенти разом з викладачем німецької мови Ivanna Hryniuk відвідали фільм "Der junge Karl Marx"

менеджмент, маркетинг, німецька мова, студенти, ЛІМ

Детальніше...


ПОДЯКА ЗА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ВИСОКІ УСПІХИ В НАВЧАННІ

освіта, менеджмент, маркетинг, громадська діяльність

Детальніше...


менеджмент, маркетинг, стипендія, грант


ВІТАЄМО

НОВООБРАНОГО ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЛІМу

вибори, самоврядування, студенти, менеджер. маркетолог


Вручення іменних грантів Петра Писарчука

грант, менеджмент, маркетинг, стипендія


менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

Детальніше...


workshop, студенти, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

ЛІМ презентує тренінг Соломії Боренько "Моє життя - Мій вибір"


менеджмент, маркетинг, ЛІМ, німецька мова, Німеччина

Традиційно навчальний рік студентів першого курсу Львівського інституту менеджменту розпочався з цікавої зустрічі та знайомства з викладачем Байротського Університету (Німеччина) Nicolai Teufel


Іван Запотічний, власник мережі магазинів "Лео Кераміка", про навчання на програмі МВА у ЛІМі

ЛІМ, МВА, магістр, менеджмент, навчання, бізнес-адміністрування

Читати тут ...


Інтерв'ю ректора Львівського інституту менеджменту проф. Мирона Янківа ”Під час навчання даємо студентам якомога більше практичних навичок”

Інтерв'ю, менеджмент, освіта, маркетинг, бізнес-освіта

Читати тут...


Програма навчання талановитої молоді із малозабезпечених сімей

Програма, Грант, малозабезпечені, навчання, молодь, Благодійний фонд, сертифікат, зно, іспити, конкурс

Детальніше...


Студенти та викладачі ЛІМу

на виробничо-ознайомчій практиці в Німеччині (червень, 2018 р.)

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ідар-Оберштайн, дорогоцінне каміння, логістика

Дивитись тут...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську та студентів четвертого курсу - Марину Шегеру і Надію Стукановську з отриманням престижних Сертифікатів

менеджмент, конференція, студенти, науковці

Дивитись тут: (1), (2)


Слухачі програми МВА про навчання за спеціальністю Менеджмент (Бізнес-адміністрування)

інтерв'ю, бізнес, освіта, менеджмент, ЛІМ, бізнес-школа

Дивитися тут...


Інтерв'ю українського державного діяча та дипломата, ректора Львівського інституту менеджменту проф. Мирона Янківа

ДШЬ, менеджмент, освіта, знання, влада

Дивитися тут...


22 вересня відбулася інтеграційна поїздка студентів ЛІМу по замках "Золотої підкови". Ми разом відвідали визначні місця Львівщини, а саме: Олесько, Підгірці та Золочів.

поїздка, менеджмент, маркетинг, студенти, ЛІМ


Ректор ЛІМу, професор Мирон Янків про "економічну незалежність", "тривожні тенденції в освіті", "безвізовий режим з ЄС" тощо

ЛІМ, освіта, навчання, ректор, дипломатія, молодь

Дивитись тут...


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЛІМ, студенти, навчання, зно, менеджмент, бізнес-школа, магістратура


ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ПРОФ. М. ЯНКІВА З

ПРЕЗИДЕНТОМ БИДГОЩСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ ДОКТ. К. СІКОРОЮ

Львівський інститут менеджмету, співпраця, Бидгощ, освіта, студенти, навчання, Мала бізнес-школа, університет, економіка

Детальніше...


АКРЕДИТАЦІЯ

МОН, Львівський інститут менеджменту, менеджмент, магістр, специфічні категорії, бізнес-адміністрування, менеджмент і адміністрування

Детальніше: http://ak.gov.ua/index.php/protokolu-zasidanj


Міністерство освіти і науки України оприлюднило перелік міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій у 2019 році


Детальніше...


Студент одержав іменний грант Івана Васюника (голова Наглядової ради ЛІМу)

грант, Васюник, стипендія, навчання

Детальніше...


Вручення іменного гранту Івана Запотічного (випускник Бізнес-школи ЛІМу, засновник ПП "Лео Кераміки")

сертифікат, стипендія, грант, внз, менеджмент, маркетинг

Детальніше...


Спільний українсько-німецький семінар "Біженці та мігранти, як виклик для суспільства".

українсько-німецький семінар

Детальніше...


Колектив ЛІМу щиро вітає науковців Інституту з одержанням "Дипломів лауреатів обласної премії..." за значні наукові досягнення

світлина із сайту OntarioColleges.ca

Детальніше...


Ректор ЛІМу, професор Мирон Янків про "громадянське суспільство", "феномен влади", "державний менеджмент" тощо...

менеджмент, Україна, політика, влада, управління, реформи, ЛІМ

Дивитися тут...


БАНЕРИ