ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУЄвропейська інноваційна рада оприлюднила робочу програму конкурсів на 2022 рік

https://eic.ec.europa.eu/eic-work-programme-2022_en
10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair"

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


 Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar"

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

 

Збільшити шрифт

Зустріч з БІЗНЕСОМ "Топ-менеджери, у яких є чому повчитися" Друк E-mail

    

     У рамках проекту «Ренесанс у мистецтві управління успіхом» у Львівському інституті менеджменту 20 листопада 2019 року відбулася зустріч з Тарасом Осадцем, випускником Львівського інституту менеджменту, незалежним фінансовим радником OVB Allfinanz Ukraine, директором «Bottini».

менеджмент, маркетинг, ОВБ, ЛІМ, бізнес

     Тарас Осадець розказав як розпочати успішну власну справу з нуля без фінансових вкладень, про формування капіталу на життєві цілі.

бізнес, маркетолог, менеджер, фінанси, студенти

     Під час зустрічі п. Тарас наголосив на тому, що потрібно мріяти і правильно оцінити свою мрію, визначити реальні цілі та прагнути до їх реалізації. Розказав про стратегію OVB – систему А-К-С (Аналіз-Консультація-Сервіс), про фактори довіри: як правильно вибрати надійні компанії тощо.

бізнес, менеджмент, маркетинг

     Студенти ЛІМу ділилися мріями, цілями, рахували доходи та видатки, говорили про стратегію для власного бізнесу та задавали багато питань щодо вибору стабільної компанії. Також було домовлено про надання консультацій щодо побудови кар'єри у своїй галузі.

менеджер, фінансист, маркетолог, випускник

Фотографії Христини Мищишин

Дякуємо учасникам зустрічі!

   


Шлях в успішне майбутнє йде

через постійне самовдосконалення

Б. Будзан

бізнес_освіта, МВА    

     У рамках проекту «Ренесанс у мистецтві управління успіхом» у Львівському інституті менеджменту 17 жовтня 2019 року відбулася зустріч студентів і викладачів з професійним коучем та бізнес-консультантом власників та керівників бізнесу, Академіком Української Академії Наук, фахівцем з менеджменту та бiзнес-освiти. Богдан Будзан з 1996 по 2005 очолював першу в Україні бізнес-школу «МІМ-Київ», був головою Міжнародного фонду «Відродження», президентом фонду «Українська фундація менеджменту». Сьогодні працює старшим радником Агропромхолдингу «АСТАРТА».


     Під час зустрічі Др. Богдан Будзан наголосив на тому, що потрібно мати свою мету, місію, високі цілі та ідеали: «Кожному із нас бажано мати своїх «сократів», за котрими варто йти, черпати та використовувати їхню мудрість для власного самовдосконалення».

     Студенти ЛІМу ділилися мріями, роздумували про зв’язок поколінь, пробували створити стратегію для власного бізнесу та задавали багато питань пану Богдану щодо бізнес-освіти.  

       
  
  

     В доробку автора понад 160 наукових та науково-публіцистичних статей та есе, присвячених науково-технічним та суспільно-економічним проблемам, питанням розвитку бізнес-освіти в Україні. Автор монографії “Менеджмент в Україні: сучасність і перспективи”, книги «Роздуми менеджера». Б. Будзан презентував свою нову книгу «Дорогою до себе. Майже сповідь», яка вийшла друком у січні цього року.

     Книгу можна почитати та придбати у Львівському інституті менеджменту.


менеджмент, маркетинг, бізнес, адміністрування

Дякуємо усім учасникам зустрічі!

    

     У рамках проекту «Ренесанс у мистецтві управління успіхом» у Львівському інституті менеджменту 17 вересня відбулася зустріч студентів із Христиною Береговською – екс-очільниця Департаменту з питань культури, національностей та релігії ЛОДА (тепер докторант Львівської національної академії мистецтв), менеджер, науковець, письменник, мистецтвознавець, працює на розвиток культурної дипломатії закордоном.

менеджменгт, маркетинг, мистецтво, бакалавр

     Пані Христина розказала про унікальність українського (львівського) мистецтва за кордоном, (як нас бачать іноземці), а також про створення та функціонування різних напрямів мистецького бізнесу.

менеджмент, маркетинг, бакалавр, мистецтво

     Наголосила на тому, що потрібно впевнено йти до мети та «…горіти своєю ідеєю». Відзначила, що у наших студентів є потенціал для створення нового, креативного та потрібного, а основне, щоб було для цього бажання.

    

менеджмент, маркетинг, бакалавр, мистецтво

     Студенти ділилися ідеями, мріями про створення власного бізнесу та задавали багато питань Христині Береговській.

менеджмент, маркетинг, бакалавр

 Відео Олега Дудича: https://www.youtube.com/watch?v=1W6rHhr86YI

Дякуємо усім учасникам зустрічі!


менеджмент, маркетинг, досвід, знання, банк, працнвлаштування

     У рамках проекту «Ренесанс у мистецтві управління успіхом» у Львівському інституті менеджменту 17 квітня відбулася зустріч із менеджером по роботі з VIP-клієнтами АТ КБ «ПриватБанк», яка є випускницею магістерської програми «Менеджмент організацій і адміністрування» ЛІМу Галиною Сампарою, а також керівником напряму трудових ресурсів Західного головного регіонального управління (HR менеджером)Тетяною Дучак.

     маркетолог, HR-менеджер
      менеджмент, банк, освіта
      бізнес, менеджмент, маркетинг, успіх

     Пані Галина поділилася своїм досвідом роботи в банківській структурі. Запрезентувала ПриватБанк як організацію, котра прагне до найвищих стандартів обслуговування клієнтів, захищає інтереси кожного клієнта, розвиває нові операції, продукти та напрями, прагне до прозорості у взаєминах з клієнтами та надання їм надійної інформації про свої послуги, а ще Банк зацікавлений у встановленні довгострокових взаємин з клієнтами.

освіта, менеджмент, маркетинг, знання

    HR менеджер п. Тетяна розказала про працевлаштування в ПриватБанку. Вона наголосила, що персонал банку є ключем до успішної діяльності банку. Тому ПриватБанк активно залучає до своїх лав співробітників незалежно від віку, раси, статі, віросповідання, переконань або національності та винагороджує їх за успіхи, цінує своїх співробітників, створює умови, за яких кожен співробітник може повністю реалізувати свій професійний потенціал, поважає людську гідність та особистість і вірить у значимість атмосфери довіри та співробітництва.

досвід, маркетинг, менеджер

     Основні управлінські компетенції менеджерів, необхідні для реалізації будь-якого успішного проекту  – це все і ще багато іншого прозвучало під час зустрічі «Топ-менеджерами, у яких є чому повчитися». Реальні приклади, якими поділилися наші гості сформують у студентів чітке розуміння того, для чого їм необхідно навчатися, а також наскільки в майбутньому залежить від них самих їх професійний успіх.

 https://privatbank.ua/about

менеджмент, бізнес, маркетинг, ЗНО, ДОСВІД

Дякуємо усім учасникам зустрічі!


   У Львівському інституті менеджменту у рамках проекту «Ренесанс у мистецтві управління успіхом» 11 квітня відбулася зустріч із п. Вірою Андрушків - віце-президентом Фундації Україна – США, Президентом Окружної Ради Союзу Українок Америки в Детройті, Головою та учасницею Міжнародної Спостережної Ради ЛІМу, координатором програми стажування Львівського інституту менеджменту (1991-2000).

студенти, освіта, бізнес      менеджери, маркетологи, ЛІМ, навчання, досвід

віце-президент, Союз Українок

   Пані Віра, розказала про унікальність українського народу, про американсько-українські стосунки, про ведення бізнесу, про менталітет американців, а також українців закордоном, історію свого цікавого життя. Наголосила на позитивному мисленні, яке допомагає мріяти та досягати висот, допомагає жити, а ще відзначила, що досить продавати свою сировину – пора вже виробляти продукт, який ціниться набагато дорожче.

http://www.usukraine.org/

менеджмент, менталатет, маркетолог

Дякуємо усім учасникам зустрічі!


   У рамках проекту «Ренесанс у мистецтві управління успіхом» у Львівському інституті менеджменту 14 грудня відбулася зустріч із засновником та власником ПП Лео Кераміка, який є випускником програми МВА Бізнес школи ЛІМу Іваном Запотічним, а також директором з питань маркетингу – Юлією Білозір.

менеджмент, ПП, ЛеоКераміка, менеджмент, марккетинг, досвід            просування, відкриття, інновації


топ-менеджер, студенти, досвід


   Історія створення успішного бізнесу, труднощі та їх подолання, стратегії розвитку та їх втілення, плани на майбутнє, а ще – основні компетенції менеджерів, необхідні для реалізації будь-якого успішного проекту  – це все і ще багато іншого прозвучало на зустрічі. Реальні приклади, якими поділився наш гість сформують у студентів чітке розуміння того, для чого їм необхідно успішно навчатися, а також наскільки в майбутньому залежить від них самих професійний їх успіх. А ще були переможці конкурсу!     менеджери, маркетологи, ЛІМ, навчання, досвід   

і Подяка нашому Топ-менеджеру   вдячність, керівник, власник

Дякуємо усім учасникам!


 Добра корівка, МУККО, зустріч, бізнес, менеджмент, маркетинг

   У Львівському інституті менеджменту відбулася зустріч з успішними, молодими та креативними менеджерами – головою Фермерського господарства «Добра корівка» та ТМ «МУККО» Назарем Кмітем, а також випускником Львівського інституту менеджменту, керівником відділу продаж ТМ МУККО –  Андрієм Мисівим.

    Захід відбувся 2 листопада 2017 року в рамках проекту «Ренесанс у мистецтві управління успіхом» започаткованого до 25-річчя від заснування Львівського інституту менеджменту. 

студенти, випускники, досвід, бізнес, успіх                                                                   зустріч, ректор, менеджмент, студенти

   Історії старту успішного сімейного бізнесу, труднощі та їх подолання, стратегії розвитку та їх втілення, а ще – основні компетенції менеджерів, необхідні для реалізації будь-якого успішного проекту  – це все і ще багато іншого прозвучало на зустрічі. Реальні приклади, якими поділилися наші гості сформують у студентів чітке розуміння того, для чого їм необхідно успішно навчатися, а також наскільки залежить від них самих, від ідеї і їхнього бачення свого професійного успіху!

студенти, менеджмент, бізнес

Дякуємо учасникам зустрічі!

менеджмент


 

   У рамках Програми святкування 25-річчя створення Львівського інституту менеджменту 2 вересня 2015 року в Інституті успішно стартував проект "Топ-менеджери, у яких є чому повчитися". 


 


   Розпочали ми із зустрічі студентства з успішними власниками та керівниками-випускниками ЛІМу. 

 

   Своїм досвідом успішного ведення бізнесу поділилася Ірина Анопова - виконавчий директор компанії "Дизайн-центр ЕДЕМ".


 Студенти запитували у п. Ірини і про особливості її бізнесу, і про рецепти успіху її компанії, і про специфіку роботи у тих напрямках, у яких вона працює, навіть про те, скільки може собі дозволити витратити на відпочинок Wink.
   Катерина Басараб, засновник компанії PR Production Katrin Basarab, розповіла майбутнім менеджерам та маркетологам про діяльність своєї надзвичайно цікавої компанії та поділилася таємницями розвитку свого проекту.


   Цікавим став той факт, що керівництво своїми компаніями наші гості подавали як постійний відпочинок та задоволення, і пояснювали це тим, що коли працюєш над цікавими проектами, займаєшся тим, що любиш - усе реалізовується просто й легко...

   А ще п.Ірина та п.Катерина зробили наголос на постійному самонавчанні, самовдосконаленні та пошуку нових ідей для успішного розвитку компаній. 


   29 жовтня у Львівському інституті менеджменту відбулась чергова зустріч з успішними топ-менеджерами, у тому числі випускниками Інституту. Захід відбувся в рамках програми «Ренесанс в мистецтві управління успіхом», присвяченої 25-й річниці заснування Львівського інституту менеджменту. 


 


   Відвідувачі заходу мали унікальну можливість познайомитися з керівниками та топ-менеджерами успішних компаній, їхнім баченням ведення бізнесу, формуванням стратегії розвитку тощо. 
 


   Розпочати зустріч випала нагода випускниці Львівського інституту менеджменту, людині, чий професійний шлях почався в Бізнес-школі ЛІМу, Юлії Цьоні. На сьогоднішній день пані Юлія є директором із зв’язків з громадськістю «СЕНДІ ПАРК» («Дитяча Планета»), компанії, що спеціалізується на дитячому дозвіллі та всьому, що повʼязане з дитячим відпочинком. Презентація послуг компанії, яку представила п. Юлія дуже вразила присутніх, оскільки, не дивлячись на вік і амбіції — студенти це ті ж самі діти, які прагнуть до відпочинку, розваг і веселощів. Від аудиторії звучало багато запитань щодо побудови бізнесу як такого, особливостей організації дитячого дозвілля, майбутніх планів розвитку компанії і можливостей працевлаштування.
 
 
 


   Цікавою і натхненною була зустріч із співвласником мережі хостелів «Home-Hostel» та інструктором з йоги - Ігорем Ковальчуком. 

   Він поділився своїм баченням бізнесу як такого, передумовами його відкриття і своїми методами прийняття рішень про бажання займатися тією чи іншою справою. Філософія його особистого та професійного життя і розвитку спричинила виникнення багатьох запитань. Зокрема, зацікавлення аудиторії викликало те, яким чином пан Ігор обирає бізнес чи сферу, якою хоче займатися — а саме, дослухаючись до свої бажань. Цією тезою був пронизаний увесь виступ гостя, разом із переконанням у правильності такого бачення світу.
 
 
 


 
   На завершення зустрічі п. Оксана Гайванович, співвласниця Кафе здорового харчування «Смаколик» поділилась захоплюючою історією створення свого бізнесу від зародження ідеї до її реалізації, розкрила для присутніх секрет свого успіху, а саме — “якщо у Вас є мрія, то з Божою поміччю та підтримкою однодумців її однозначно не лише можна, але й потрібно реалізовувати”. Впевненість і успіх, який випромінює пані Оксана передався і студентам, і викладачам, і гостям Львівського інституту менеджменту, які були позитивно вражені її життєвим та професійним шляхом. 
 
 

   Історії старту успішного бізнесу, труднощі та їх подолання, стратегії розвитку та їх втілення, а ще - основні компетенції менеджерів, необхідні для реалізації будь-якого успішного проекту - це все і ще багато іншого прозвучало на зустрічі. Реальні приклади, якими діляться наші гості формують у студентів чітке розуміння того, для чого їм потрібне навчання і скільки насправді залежить від них самих і їхнього бачення свого професійного успіху!
 
 
 
 

 
Зустріч завершилась не тільки корисними, але й смачними, солодкими враженнями від "Смаколика"!
 
Дякуємо усім учасникам!!! 
 
 
   26 листопада лімівська спільнота та гості нашого Інституту мали можливість послухати виступи засновників та директорів розважально-відпочинкових сфер бізнесу і виробничої сфери. 

 
 

   
 

 
   Особливо багато запитань було у наймолодших учасників зустрічі - слухачів Малої бізнес-школи ЛІМу. 
 
Щиро вдячні Андрію Погорілко (засновнику "Погорілко-Бенд") за відверту розмову та маленькі таємниці зі сфери організації різноманітних культурних забав.

Наталія Буца, випускниця програм бакалаврату ЛІМу,  яка продовжила навчання у магістратурі в  Англії, цікаво розповіла про особливості навчання практикою закордоном та про усі етапи -  від народження ідеї до втілення, її особистого проекту, спортивно-розважального комплексу "BNB" (організація заходів з пейнт-болу).

Завершилася наша зустріч грунтовним виступом Богдана Федоровича (голова правління ПрАТ "Добра вода"), випускника програми МВА Бізнес-школи ЛІМу, який, маючи величезний управлінський досвід, поділився з присутніми своїми спостереженнями щодо основних компетенцій, якими сьогодні повинен володіти успішний менеджер.


 


Дякуємо усім організаторам та  учасникам зустрічі!


 Передноворічна зустріч 17 грудня з "Топ-менеджерами, у яких є чому повчитися", була надзвичайно цікавою та мегапозитивною!LaughingСмайлик «smile»

   Наші гості ділилися зі студентами Львівського інституту менеджменту секретами успіху своїх цікавих проектів різних сфер бізнесу, розповідали про особливості ведення кожного з проектів та про основні відмінності у веденні бізнесу в Україні та закордоном. 
  
 
 
   Наше знайомство розпочалося з ТзОВ "Науково-дослідного і виробничого підприємства "Пролог" - директор п. Богдан Свідовий, випускник Бізнес-школи ЛІМу. Пан Богдан розповів студентам про особливості хімічного виробництва та поділився секретами успіху управління "Науково-дослідним і виробничим підприємством "Пролог".
 
 
 
 
 
 

 
  


 
 
 

   Ольга Косач, директор «КЛ Україна» презентувала свій цікавий логістичний проект. П.Ольга назвала свою компанію «своїм життям», адже працює вона у цій сфері вже понад 10 років. Звичайно, як і у будь-якому бізнесі, дуже важливим є якість наданих послуг, над цим дуже ретельно працюють у компанії «КЛ Україна», а ще наша гостя зауважила, що за останні 2 роки дуже скоротилися міжнародні перевезення товарів, що зумовлено складною ситуацією у нашій державі. 
 
 

 
 
 
 
   «Солодким» завершенням нашої зустрічі була презентація п. Артемом Хмизом проекту «Майстерня карамелі». П.Артем поділився зі студентством Інституту не лише таємницями ведення цього бізнесу, розповів про особливості франчайзингу у цьому бізнесі та про організацію бізнесу закордоном.
 
 А на підтвердження  своєї розповіді про високу якість продукції та, зокрема, екологічність складників, п. Артем пригостив студентів смачними карамельками:).  Дегустація пройшла з "причмокуванням" - ну ДУУУУЖЕ СМАЧНО!!!
 
 
 
 
 
   Щиро дякуємо нашим гостям за цікаві і змістовні розповіді, відповіді на усі запитання та можливість поспілкуватися з успішними представниками бізнесу та просто цікавими людьми!
 
 
 
  

 Дякуємо команді організаторів та учасникам зустрічі!

 
 

Новини та новинки

менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


         ПРИВЕДИ ДРУГА

менеджмент, маркетинг, бакалавр, магістр

(Детальніше)


         ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
               МАГІСТРАМ

(Детальніше)


  ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ
        (березень 2024 року)

(Детальніше)БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ


(Детальніше)


ПЕРЕГОВОРИ У ПРАЗІ

(Детальніше)


ЗУСТРІЧ У БАУЦЕНІ


(Детальніше)


ПРОЄКТ КІБЕРПОЛІЦІЇ


(Детальніше)

Платіжна безпека


(Детальніше)


ПОДЯКА  ЖЕБЕЛЮ В.В.


(Детальніше)


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ - 33 РОКИ !!!

(Детальніше)


ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ!

(Детальніше)


НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ТА РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ

(Детальніше)


Посвята у студенти - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Вступ - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, магістр, багістр

(Детальніше)
Стажування у Німеччині - 2023

Вітаємо студентів Львівського інституту менеджменту!

стажування, магістр, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

(Детальніше)


Випуск бакалаврів - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Літня практика в Німеччині - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, бакалавр 

(Детальніше)(Детальніше)


БАНЕРИ