ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair 2018" відбудеться з 4 до 6 вересня 2018 року у м. Лондон

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

 Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


  Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 21 до 25 листопада 2018 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


 12 Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar 2018" проходитиме з 29 до 31 жовтня 2018 року у м. Доха (Катар)

виставка

Детальніше...


10 Виставка "Сhina international Logistic Technology and Services Expo" відбудеться з 28 по 30 листопада 2017 року у м. Куньшань (провінція Цзянсу, КНР)

 освіта, ЛІМ, Китай, виставка, логістика

Детальніше...


"Національний форум ICC Ukraine: ICC Ukraine - перспективна платформа для національного бізнесу і надійний партнер для зарубіжних інвесторів" відбудеться 8 вересня 2017 року у м. Київ

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

БАНЕРИ

 
 

Збільшити шрифт

Зустріч з БІЗНЕСОМ "Топ-менеджери, у яких є чому повчитися"У Львівському інституті менеджменту у рамках проекту «Ренесанс у мистецтві управління успіхом» 11 квітня відбулася зустріч із п. Вірою Андрушків - віце-президентом Фундації Україна – США, Президентом Окружної Ради Союзу Українок Америки в Детройті, Головою та учасницею Міжнародної Спостережної Ради ЛІМу, координатором програми стажування Львівського інституту менеджменту (1991-2000).

студенти, освіта, бізнес      менеджери, маркетологи, ЛІМ, навчання, досвід

віце-президент, Союз Українок


Пані Віра, розказала про унікальність українського народу, про американсько-українські стосунки, про ведення бізнесу, про менталітет американців, а також українців закордоном, історію свого цікавого життя. Наголосила на позитивному мисленні, яке допомагає мріяти та досягати висот, допомагає жити, а ще відзначила, що досить продавати свою сировину – пора вже виробляти продукт, який ціниться набагато дорожче.

http://www.usukraine.org/

менеджмент, менталатет, маркетолог

Дякуємо усім учасникам зустрічі!


У рамках проекту «Ренесанс у мистецтві управління успіхом» у Львівському інституті менеджменту 14 грудня відбулася зустріч із засновником та власником ПП Лео Кераміка, який є випускником програми МВА Бізнес школи ЛІМу Іваном Запотічним, а також директором з питань маркетингу – Юлією Білозір.

менеджмент, ПП, ЛеоКераміка, менеджмент, марккетинг, досвід            просування, відкриття, інновації


топ-менеджер, студенти, досвід


Історія створення успішного бізнесу, труднощі та їх подолання, стратегії розвитку та їх втілення, плани на майбутнє, а ще – основні компетенції менеджерів, необхідні для реалізації будь-якого успішного проекту  – це все і ще багато іншого прозвучало на зустрічі. Реальні приклади, якими поділився наш гість сформують у студентів чітке розуміння того, для чого їм необхідно успішно навчатися, а також наскільки в майбутньому залежить від них самих професійний їх успіх. А ще були переможці конкурсу!     менеджери, маркетологи, ЛІМ, навчання, досвід    і Подяка нашому Топ-менеджеру   вдячність, керівник, власник

Дякуємо усім учасникам!


 Добра корівка, МУККО, зустріч, бізнес, менеджмент, маркетинг

   У Львівському інституті менеджменту відбулася зустріч з успішними, молодими та креативними менеджерами – головою Фермерського господарства «Добра корівка» та ТМ «МУККО» Назарем Кмітем, а також випускником Львівського інституту менеджменту, керівником відділу продаж ТМ МУККО –  Андрієм Мисівим.

    Захід відбувся 2 листопада 2017 року в рамках проекту «Ренесанс у мистецтві управління успіхом» започаткованого до 25-річчя від заснування Львівського інституту менеджменту. 

студенти, випускники, досвід, бізнес, успіх                                                                   зустріч, ректор, менеджмент, студенти

   Історії старту успішного сімейного бізнесу, труднощі та їх подолання, стратегії розвитку та їх втілення, а ще – основні компетенції менеджерів, необхідні для реалізації будь-якого успішного проекту  – це все і ще багато іншого прозвучало на зустрічі. Реальні приклади, якими поділилися наші гості сформують у студентів чітке розуміння того, для чого їм необхідно успішно навчатися, а також наскільки залежить від них самих, від ідеї і їхнього бачення свого професійного успіху!

студенти, менеджмент, бізнес

Дякуємо учасникам зустрічі!


менеджмент


 

У рамках Програми святкування 25-річчя створення Львівського інституту менеджменту 2 вересня 2015 року в Інституті успішно стартував проект "Топ-менеджери, у яких є чому повчитися". 


 


Розпочали ми із зустрічі студентства з успішними власниками та керівниками-випускниками ЛІМу. 

 

  

Своїм досвідом успішного ведення бізнесу поділилася Ірина Анопова - виконавчий директор компанії "Дизайн-центр ЕДЕМ". Студенти запитували у п.Ірини і про особливості її бізнесу, і про рецепти успіху її компанії, і про специфіку роботи у тих напрямках, у яких вона працює, навіть про те, скільки може собі дозволити витратити на відпочинок Wink.

Катерина Басараб, засновник компанії PR Production Katrin Basarab, розповіла майбутнім менеджерам та маркетологам про діяльність своєї надзвичайно цікавої компанії та поділилася таємницями розвитку свого проекту.Цікавим став той факт, що керівництво своїми компаніями наші гості подавали як постійний відпочинок та задоволення, і пояснювали це тим, що коли працюєш над цікавими проектами, займаєшся тим, що любиш - усе реалізовується просто й легко...


А ще п.Ірина та п.Катерина зробили наголос на постійному самонавчанні, самовдосконаленні та пошуку нових ідей для успішного розвитку компаній. 


 29 жовтня у Львівському інституті менеджменту відбулась чергова зустріч з успішними топ-менеджерами, у тому числі випускниками Інституту. Захід відбувся в рамках програми «Ренесанс в мистецтві управління успіхом», присвяченої 25-й річниці заснування Львівського інституту менеджменту. 


 


Відвідувачі заходу мали унікальну можливість познайомитися з керівниками та топ-менеджерами успішних компаній, їхнім баченням ведення бізнесу, формуванням стратегії розвитку тощо. 
 


Розпочати зустріч випала нагода випускниці Львівського інституту менеджменту, людині, чий професійний шлях почався в Бізнес-школі ЛІМу, п.Юлії Цьоні. На сьогоднішній день пані Юлія є директором із зв’язків з громадскістю «СЕНДІ ПАРК» («Дитяча Планета»), компанії, що спеціалізується на дитячому дозвіллі та всьому, що повʼязане з дитячим відпочинком. Презентація послуг компанії, яку представила п. Юлія дуже вразила присутніх, оскільки, не дивлячись на вік і амбіції — студенти це ті ж самі діти, які прагнуть до відпочинку, розваг і веселощів. Від аудиторії звучало багато запитань щодо побудови бізнесу як такого, особливостей організації дитячого дозвілля, майбутніх планів розвитку компанії і можливостей працевлаштування.
 
 
 


Цікавою і натхненною була зустріч із співвласником мережі хостелів «Home-Hostel» та інструктором з йоги - Ігорем Ковальчуком. 

Він поділився своїм баченням бізнесу як такого, передумовами його відкриття і своїми методами прийняття рішень про бажання займатися тією чи іншою справою. Філософія його особистого та професійного життя і розвитку спричинила виникнення багатьох запитань. Зокрема, зацікавлення аудиторії викликало те, яким чином пан Ігор обирає бізнес чи сферу, якою хоче займатися — а саме, дослухаючись до свої бажань. Цією тезою був пронизаний увесь виступ гостя, разом із переконанням у правильності такого бачення світу.
 
 
 


 
На завершення зустрічі п. Оксана Гайванович, співвласниця Кафе здорового харчування «Смаколик» поділилась захоплюючою історією створення свого бізнесу від зародження ідеї до її реалізації, розкрила для присутніх секрет свого успіху, а саме — “якщо у Вас є мрія, то з Божою поміччю та підтримкою однодумців її однозначно не лише можна, але й потрібно реалізовувати”. Впевненість і успіх, який випромінює пані Оксана передався і студентам, і викладачам, і гостям Львівського інституту менеджменту, які були позитивно вражені її життєвим та професійним шляхом. 
 
 

Історії старту успішного бізнесу, труднощі та їх подолання, стратегії розвитку та їх втілення, а ще - основні компетенції менеджерів, необхідні для реалізації будь-якого успішного проекту - це все і ще багато іншого прозвучало на зустрічі. Реальні приклади, якими діляться наші гості формують у студентів чітке розуміння того, для чого їм потрібне навчання і скільки насправді залежить від них самих і їхнього бачення свого професійного успіху!
 
 
 
 

 
Зустріч завершилась не тільки корисними, але й смачними, солодкими враженнями від "Смаколика"!
 
Дякуємо усім учасникам!!! 
 
 
26 листопада лімівська спільнота та гості нашого Інституту мали можливість послухати виступи засновників та директорів розважально-відпочинкових сфер бізнесу і виробничої сфери. 

 
 

   
 

 
Особливо багато запитань було у наймолодших учасників зустрічі - слухачів Малої бізнес-школи ЛІМу. 
 


Щиро вдячні Андрію Погорілко (засновнику "Погорілко-Бенд") за відверту розмову та маленькі таємниці зі сфери організації різноманітних культурних забав.

Наталія Буца, випускниця програм бакалаврату ЛІМу,  яка продовжила навчання у магістратурі в  Англії, цікаво розповіла про особливості навчання практикою закордоном та про усі етапи -  від народження ідеї до втілення, її особистого проекту, спортивно-розважального комплексу "BNB" (організація заходів з пейнт-болу).

Завершилася наша зустріч грунтовним виступом Богдана Федоровича (голова правління ПрАТ "Добра вода"), випускника програми МВА Бізнес-школи ЛІМу, який, маючи величезний управлінський досвід, поділився з присутніми своїми спостереженнями щодо основних компетенцій, якими сьогодні повинен володіти успішний менеджер.


 


Дякуємо усім організаторам та  учасникам зустрічі!


 Передноворічна зустріч 17 грудня з "Топ-менеджерами, у яких є чому повчитися", була надзвичайно цікавою та мегапозитивною!LaughingСмайлик «smile»

Наші гості ділилися зі студентами Львівського інституту менеджменту секретами успіху своїх цікавих проектів різних сфер бізнесу, розповідали про особливості ведення кожного з проектів та про основні відмінності у веденні бізнесу в Україні та закордоном. 
  
 
 
Наше знайомство розпочалося з ТзОВ "Науково-дослідного і виробничого підприємства "Пролог" - директор п. Богдан Свідовий, випускник Бізнес-школи ЛІМу. П.Богдан розповів студентам про особливості хімічного виробництва та поділився секретами успіху управління "Науково-дослідним і виробничим підприємством "Пролог".
 
 
 
 
 
 
 
 
  


 
 
 

П.Ольга Косач, директор «КЛ Україна» презентувала свій цікавий логістичний проект. П.Ольга назвала свою компанію «своїм життям», адже працює вона у цій сфері вже понад 10 років. Звичайно, як і у будь-якому бізнесі, дуже важливим є якість наданих послуг, над цим дуже ретельно працюють у компанії «КЛ Україна», а ще наша гостя зауважила, що за останні 2 роки дуже скоротилися міжнародні перевезення товарів, що зумовлено складною ситуацією у нашій державі. 
 
 

 
 
 
 
«Солодким» завершенням нашої зустрічі була презентація п. Артемом Хмизом проекту «Майстерня карамелі». П.Артем поділився зі студентством Інституту не лише таємницями ведення цього бізнесу, розповів про особливості франчайзингу у цьому бізнесі та про організацію бізнесу закордоном.
 
 А на підтвердження  своєї розповіді про високу якість продукції та, зокрема, екологічність складників, п. Артем пригостив студентів смачними карамельками:).  Дегустація пройшла з "причмокуванням" - ну ДУУУУЖЕ СМАЧНО!!!
 
 
 
 
 
Щиро дякуємо нашим гостям за цікаві і змістовні розповіді, відповіді на усі запитання та можливість поспілкуватися з успішними представниками бізнесу та просто цікавими людьми!
 
 
 
  

 Дякуємо команді організаторів та  учасникам зустрічі!

 
 


 
 

Новини та новинки


  instagram, менеджмент, маркетинг, ЛІМ
ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ -

28 РОКІВ !!!


ЩОБ СВЯТО ПРИЙШЛО ДО КОЖНОГО

ЛІМ, менеджмент, маркетинг, освіта, благодійність, діти, студенти

Далі буде...


ВІТАЄМО


НОВООБРАНОГО ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЛІМу

вибори, самоврядування, студенти, менеджер. маркетолог


Вручення іменних грантів Петра Писарчука

грант, менеджмент, маркетинг, стипендія


менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

Детальніше...


workshop, студенти, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

ЛІМ презентує тренінг Соломії Боренько "Моє життя - Мій вибір"


менеджмент, маркетинг, ЛІМ, німецька мова, Німеччина

Традиційно навчальний рік студентів першого курсу Львівського інституту менеджменту розпочався з цікавої зустрічі та знайомства з викладачем Байротського Університету (Німеччина) Nicolai Teufel


УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ - 2018

менеджмент, маркетинг, студенти, абітурієнти, освіта, першокурсник

Детальніше:


Іван Запотічний, власник мережі магазинів "Лео Кераміка", про навчання на програмі МВА у ЛІМі

ЛІМ, МВА, магістр, менеджмент, навчання, бізнес-адміністрування

Читати тут ...


Інтерв'ю ректора Львівського інституту менеджменту проф. Мирона Янківа ”Під час навчання даємо студентам якомога більше практичних навичок”


Інтерв'ю, менеджмент, освіта, маркетинг, бізнес-освіта

Читати тут...


магістри, випуск, МВА, Бізнес-адміністрування, Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), ЛІМ, навчання, менеджмент, бізнес-школа, магістратура

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКЦІЮ "ПРИВЕДИ ДРУГА - ОТРИМАЙ БОНУС":


Програма навчання талановитої молоді із малозабезпечених сімей

Програма, Грант, малозабезпечені, навчання, молодь, Благодійний фонд, сертифікат, зно, іспити, конкурс

Детальніше...


ВИПУСК БАКАЛАВРІВ - 2018

бакалавр, менеджмент, мпркетинг, навчання, випуск, 2018, АЛУМНА

Детальніше...


Студенти та викладачі ЛІМу

на виробничо-ознайомчій практиці в Німеччині (червень, 2018 р.)

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ідар-Оберштайн, дорогоцінне каміння, логістика

Дивитись тут...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську та студентів четвертого курсу - Марину Шегеру і Надію Стукановську з отриманням престижних Сертифікатів

менеджмент, конференція, студенти, науковці

Дивитись тут: (1), (2)


 «II Форум бізнесу юних підприємців» у Малій бізнес-школі.

Випускники програми “ЕконоМІКС – Школи юного підприємця” презентували свої бізнес-плани

бізнес, менеджмент, ЛІМ, підприємці, підприємництво


ВИПУСК МАГІСТРІВ - 2018

ВНЗ, магістр, менеджмент, захист, управління, мротивація

Дивитись тут...


Львівський інститут менеджменту вітає студентів з успішним захистом магістерських робіт

ВНЗ, магістр, менеджмент, захист, управління, мротивація

Детальніше...


Слухачі програми МВА про навчання за спеціальністю Менеджмент (Бізнес-адміністрування)

інтерв'ю, бізнес, освіта, менеджмент, ЛІМ, бізнес-школа

Дивитися тут...


Інтерв'ю українського державного діяча та дипломата, ректора Львівського інституту менеджменту проф. Мирона Янківа

ДШЬ, менеджмент, освіта, знання, влада

Дивитися тут...


22 вересня відбулася інтеграційна поїздка студентів ЛІМу по замках "Золотої підкови". Ми разом відвідали визначні місця Львівщини, а саме: Олесько, Підгірці та Золочів.

поїздка, менеджмент, маркетинг, студенти, ЛІМ


Ректор ЛІМу, професор Мирон Янків про "економічну незалежність", "тривожні тенденції в освіті", "безвізовий режим з ЄС" тощо

ЛІМ, освіта, навчання, ректор, дипломатія, молодь

Дивитись тут


У Львівському інституті менеджменту проведено бліц-конкурс на кращу концептуальну ідею пам’ятника Блаженному Священномученику Омелянові Ковчу у м. Любліні

бліц-конкурс, УГКЦ, менеджмент, Омелян Ковч, ЛІМ, мистецтво, скульптура

Детальніше про Омеляна Ковча на сайті: http://kovch.org.ua


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЛІМ, студенти, навчання, зно, менеджмент, бізнес-школа, магістратура


ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ПРОФ. М. ЯНКІВА З

ПРЕЗИДЕНТОМ БИДГОЩСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ ДОКТ. К. СІКОРОЮ

Львівський інститут менеджмету, співпраця, Бидгощ, освіта, студенти, навчання, Мала бізнес-школа, університет, економіка

Детальніше:


Проект із залучення талановитої молоді до державного управління у Львівській облдержадміністрації "Реалізуй себе у владі"

проект, управління, влада, студенти, молодь, державне управління

Детальніше:


АКРЕДИТАЦІЯ

МОН, Львівський інститут менеджменту, менеджмент, магістр, специфічні категорії, бізнес-адміністрування, менеджмент і адміністрування

Детальніше: http://ak.gov.ua/index.php/protokolu-zasidanj


Міністерство освіти і науки України оприлюднило перелік міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій у 2018 році


Детальніше...


Студент одержав іменний грант Івана Васюника (голова Наглядової ради ЛІМу)

грант, Васюник, стипендія, навчання

Детальніше...


Вручення іменного гранту Івана Запотічного (випускник Бізнес-школи ЛІМу, засновник ПП "Лео Кераміки")

сертифікат, стипендія, грант, внз, менеджмент, маркетинг

Детальніше...


Спільний українсько-німецький семінар "Біженці та мігранти, як виклик для суспільства".

українсько-німецький семінар

Детальніше...


Колектив ЛІМу щиро вітає науковців Інституту з одержанням "Дипломів лауреатів обласної премії..." за значні наукові досягнення

світлина із сайту OntarioColleges.ca

Детальніше...


Ректор ЛІМу, професор Мирон Янків про "громадянське суспільство", "феномен влади", "державний менеджмент" тощо...

менеджмент, Україна, політика, влада, управління, реформи, ЛІМ

Дивитися тут...