ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair 2018" відбудеться з 4 до 6 вересня 2018 року у м. Лондон

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

 Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


  Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 21 до 25 листопада 2018 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


 12 Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar 2018" проходитиме з 29 до 31 жовтня 2018 року у м. Доха (Катар)

виставка

Детальніше...


10 Виставка "Сhina international Logistic Technology and Services Expo" відбудеться з 28 по 30 листопада 2017 року у м. Куньшань (провінція Цзянсу, КНР)

 освіта, ЛІМ, Китай, виставка, логістика

Детальніше...


"Національний форум ICC Ukraine: ICC Ukraine - перспективна платформа для національного бізнесу і надійний партнер для зарубіжних інвесторів" відбудеться 8 вересня 2017 року у м. Київ

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

БАНЕРИ

 
 

Збільшити шрифт

Навчальна подорож до Німеччини-2016

Стажування магістрів Бізнес школи
Львівського інституту менеджменту у Німеччині

     Дедалі більшої популярності у світі, в тому числі і в Україні, набуває концепція навчання та підвищення кваліфікації впродовж життя. У сучасному світі існують широкі можливості для навчання, проведення досліджень, стажування в Європі.
    Львівський інститут менеджменту розвиваючи міжнародні зв’язки, зосереджує свою увагу на співпраці у сфері науки та освіти з вищими навчальними закладами Німеччини та Польщі. Вже розроблено спільні магістерські програми «подвійний диплом».
    У зв’язку з цим, в Інституті приділяється особлива увага підготовці фахівців зі спеціальності «Бізнес-адміністрування» (МВА), яка поєднує передові теорії управління з практикою та досвідом, а також навчальне середовище, в якому знання стають компетенціями. Магістр з бізнес-адміністрування є визнаним у світі, найвищим рівнем ділової кваліфікації менеджера та найпрестижнішою програмою бізнес-освіти.
     Завдяки престижній програмі МВА у Бізнес школі Львівського інституту менеджменту магістри бізнес-адміністрування розпочали в червні цього року проходити двотижневе стажування в Німеччині. Обов‘язковим елементом їх перебування у ФРН в рамках МВА-програми буде ознайомлення з менеджментом та маркетингом у провідних німецьких компаніях. Зокрема, студенти МВА під час цьогорічного двотижневого візиту відвідають німецькі підприємства та установи «Mercedes», «Bosch», «Simona», Бундестаг, муніципалітети, Електростанцію бурого вугілля у Ліппендорфі, Дюссельдорфську фондову біржу, Торгово-промислову палату у Лейпцігу та Трірі, Біржу діамантів та цінного каміння, виставкові центри, зустрінуться з представниками державних та місцевих органів влади, які відповідають за розвиток бізнесу. Також, під час поїздок будуть проводитись фахові тренінги та знайомство з економікою та культурою Німеччини.
     Крім вище перерахованих зустрічей, студенти Бізнес-школи Львівського інституту менеджменту, відвідають провідні вищі навчальні заклади та наукові установи Німеччини: Лейпцігський університет, Університет ім. Фрідріха Вільгельма у Боні, лабораторію експериментальних економічних досліджень, науковим керівником якої є лауреат Нобелівської премії проф. Рейнхард Зельтен), на кафедрі підприємництва Тріерського університету слухатимуть лекцію проф. Йорна Блока на тему «Сімейне підприємництво у Німеччині та ЄС», Університет Біркенфельду, де ознайомляться з концепцією «Зелених технологій», Інститут охорони навколишнього середовища та технічного права у м. Тріер, у Лейпцігському Центрі досліджень охорони навколишнього середовища ім. Гельмгольца дискутуватимуть з питань менеджменту у сфері охорони навколишнього середовища в ЄС.
     Стажування у Німеччині – це нові практичні знання і досвід, що служитимуть та надихатимуть на здійснення прогресивних проектів.
     Цього року для поїздки студентів-магістрів Львівського інституту менеджменту виділені кошти з фондів Міністерства закордонних справ Німеччини.
    Стажування магістрів проходить під керівництвом проректора з наукової та навчальної роботи Львівського інституту менеджменту, керівника Українсько-німецького Центру, відомого знавця Німеччини - Василя Миронюка.

 

тропікарій, Німеччина, Укрансько-німецький Центр ЛІМу

 

    Перше знайомство з німецькими підприємствами відбулося 6 червня на найбільшому в Європі штучно створеному парку атракціонів «Тропічні острови», що знаходиться у Федеральній землі Бранденбург. Учасники поїздки мали змогу ознайомитися з концепцією розвитку даного об’єкту, який завдяки багатомільйонним інвестиціям був побудований на колишньому військовому аеродромі і відкритий в 2004 році. Висота об’єкту така, що під куполом парку-тропікарію може поміститися три статуї Свободи.

 

стажування, менеджмент, навколишнє середовище, ЛІМ

 

 

    У Лейпцігу у Центрі досліджень охорони навколишнього середовища ім. Гельмгольца проф. Аннеґрет Гаазе розповіла про особливості менеджменту та правового регулювання у сфері охорони навколишнього середовища в ЄС та Німеччині.

 

 

    стажування, магістратура, ЛІМ, країни ЄС, ТПП

    Також відбулася зустріч студентів Львівського інституту менеджменту у Торгово-промисловій палаті Лейпцігу. Керівник міжнародного відділу Матіас Файґе розповів про завдання Палати, підтримку розвитку бізнесу у Лейпцігу та регіоні, а також про особливості ведення бізнесу для іноземців у Німеччині. Окремо було обговорено шляхи поглиблення співпраці між українськими та німецькими підприємствами, а також труднощі для виходу нових німецьких підприємств на ринок України.

 

 

стажування, магістри, Ляйпциг, ЛІМ, mba

   

 

    У Лейпцігзькому університеті з вступним словом перед студентами МВА-програми виступив декан економічного факультету проф. др. Аізенекер.

 

 

стажування, Німеччина, студенти, університет

 

 

    Крім того, перед магістрами виступило ряд відповідальних працівників університету. Так, про навчальні програми та особливості отримання наукових ступенів розповів керівник студентського бюро др. Прадель.

 

 

 

     А Хан Мухаменд Таімур розкрив особливості міжнародної магістерської програми SEPT. Цікавою була презентація п. Моліна Фоґельсланда, який представив один з найбільших центрів з розвитку міжнародного менеджменту - Фраунгофер центр.

стажування, Німеччина, менеджмент, ЛІМ, mba                                  країни ЄС, Львівський інститут менеджменту, студенти, магістри
 
 

 

 ЧИТАТИ  ДАЛІ...

 


Для  отримання додаткової інформації звертатися до керівника Українсько-німецького центру ЛІМу Миронюка Василя (каб.204,  myr_vas2@hotmail.com)

 

 

Познайомитися з матеріалами  поїздки 2015 року можна тут... 

 

 

 
 

Новини та новинки


 


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ -

27 РОКІВ !!!


Слухачі програми МВА про навчання за спеціальністю Менеджмент (Бізнес-адміністрування)

інтерв'ю, бізнес, освіта, менеджмент, ЛІМ, бізнес-школа

Дивитися тут...


Інтерв'ю українського державного діяча та дипломата, ректора Львівського інституту менеджменту проф. Мирона Янківа

ДШЬ, менеджмент, освіта, знання, влада

Дивитися тут...


Миколай, діти, подарунки22 вересня відбулася інтеграційна поїздка студентів ЛІМу по замках "Золотої підкови". Ми разом відвідали визначні місця Львівщини, а саме: Олесько, Підгірці та Золочів.

поїздка, менеджмент, маркетинг, студенти, ЛІМ


студенти, навчання, Німеччина, ЛІМ, менеджмент, маркетинг

Навчальний рік першокурсників Львівського інституту менеджменту розпочався з цікавої зустрічі та знайомства з викладачем Байротського Університету (Німеччина) Nicolai Teufel


УРОЧИСТА ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ - 2017

бакалаври, посвята, ЛІМ, навчання, менеджмент, маркетинг

Детальніше:


прапор, Україна, незалежність, освіта

Біля Львівської обласної державної адміністрації відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. В урочистості взяв участь проректор з наукової та навчальної роботи Василь Миронюк.

23 серпня 2017 р. у Львівському інституті менеджменту відбулися заходи щодо урочистого підняття Державного Прапора України


Ректор ЛІМу, професор Мирон Янків про "економічну незалежність", "тривожні тенденції в освіті", "безвізовий режим з ЄС" тощо

ЛІМ, освіта, навчання, ректор, дипломатія, молодь

Дивитись тут


ВИПУСК БАКАЛАВРІВ - 2017

випуск, бакалаври, Менеджмент, ЛІМ, навчання, освіта, знання

випуск, ЛІМ, навчання, менеджмент, маркетинг, освіта, знання

Детальніше:


Програма навчання талановитої молоді із малозабезпечених сімей

Програма, Грант, малозабезпечені, навчання, молодь, Благодійний фонд, сертифікат, зно, іспити, конкурсмагістри, випуск, МВА, Бізнес-адміністрування, Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), ЛІМ, навчання, менеджмент, бізнес-школа, магістратура

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКЦІЮ "ПРИВЕДИ ДРУГА - ОТРИМАЙ БОНУС":


У Львівському інституті менеджменту проведено бліц-конкурс на кращу концептуальну ідею пам’ятника Блаженному Священномученику Омелянові Ковчу у м. Любліні

бліц-конкурс, УГКЦ, менеджмент, Омелян Ковч, ЛІМ, мистецтво, скульптура

Детальніше про Омеляна Ковча на сайті: http://kovch.org.ua


УВАГА!

молодь, навчання, освіта, благодійний фонд, доброчинці, меценати, зно, освіта, ЛІМ


ВИПУСК МАГІСТРІВ - 2017

магістри, студенти, контен-центр, стажування, сертифікат, диплом, МВА, бізнес-адміністрування, ЛІМ, навчання, бізнес, освіта, менеджмент організацій і адміністрування, урочиста академія, Баварія, ФРН, Байрот, бізнес-школа, освіта, менеджмент

магістри, студенти, контен-центр, стажування, сертифікат, диплом, МВА, бізнес-адміністрування, ЛІМ, навчання, бізнес, освіта, менеджмент організацій і адміністрування, урочиста академія, Баварія, ФРН, Байрот, бізнес-школа, освіта, менеджмент

Детальніше:


ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЛІМ, студенти, навчання, зно, менеджмент, бізнес-школа, магістратура


ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ПРОФ. М. ЯНКІВА З

ПРЕЗИДЕНТОМ БИДГОЩСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ ДОКТ. К. СІКОРОЮ

Львівський інститут менеджмету, співпраця, Бидгощ, освіта, студенти, навчання, Мала бізнес-школа, університет, економіка

Детальніше:


Проект із залучення талановитої молоді до державного управління у Львівській облдержадміністрації "Реалізуй себе у владі"

проект, управління, влада, студенти, молодь, державне управління

Детальніше:


АКРЕДИТАЦІЯ 2017

МОН, Львівський інститут менеджменту, менеджмент, магістр, специфічні категорії, бізнес-адміністрування, менеджмент і адміністрування

Детальніше: http://ak.gov.ua/index.php/protokolu-zasidanj


Львівський інститут менеджменту вітає студентів з успішним захистом!!!

магістр, внз, навчання, вища освіта, Львівський інститут менеджменту

Детальніше...


Міністерство освіти і науки України оприлюднило перелік міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій у 2017 році


Детальніше...


Студент 1 курсу одержав іменний грант Івана Васюника (голова Наглядової ради ЛІМу)

грант, Васюник, стипендія, навчання

Детальніше...


Вручення іменного гранту Івана Запотічного (випускник Бізнес-школи ЛІМу, засновник ПП "Лео Кераміки")

сертифікат, стипендія, грант, внз, менеджмент, маркетинг

Детальніше...


23 Листопада 2016 року  у Дзеркальній залі ЛНУ ім. І.Франка відбувся спільний українсько-німецький семінар "Біженці та мігранти, як виклик для суспільства".

українсько-німецький семінар

Детальніше...


Колектив ЛІМу щиро вітає науковців Інституту з одержанням "Дипломів лауреатів обласної премії..." за значні наукові досягнення

світлина із сайту OntarioColleges.ca

Детальніше...


Ректор ЛІМу, професор Мирон Янків про "громадянське суспільство", "феномен влади", "державний менеджмент" тощо...

менеджмент, Україна, політика, влада, управління, реформи, ЛІМ

Дивитися тут...