ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУЄвропейська інноваційна рада оприлюднила робочу програму конкурсів на 2022 рік

https://eic.ec.europa.eu/eic-work-programme-2022_en
10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair"

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


 Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar"

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

 

Збільшити шрифт

Навчальна подорож до Німеччини-2018


Студенти та викладачі Львівського інституту менеджменту

на виробничо-ознайомчій практиці в Німеччині

   Друзі, ділимось першими незабутніми моментами навчальної поїздки Німеччиною!

Вивчення менеджменту в сфері послуг у відпочинковому комплексі Tropical Islands:

   Дивує те, як можна побудувати бізнес-проект світового рівня, перебудувавши давню військову споруду (ангар для ремонту військових дирижаблів) – використовуючи комунікації (автошляхи, інфраструктуру енерго- та ресурсопостачання) – створити унікальний продукт, який приваблює туристів з Німеччини і всього світу.

    Помітна роль розробників цього проекту, де мікроклімат, рослини, тварини та птахи з різних континентів гармонійно поєднуються. Дизайнерське рішення, яке дозволяє поєднати під одним дахом середовище різних тропічних країн заслуговує поваги. Щодо організації бізнесу цікаво, що це місце є не лише призначене для відпочинку на один день, а тут можна проживати декілька днів, орендуючи палатку або живучи в номері готелю.

 Магістри та викладачі ЛІМу з візитом до економічного факультету Лейпцизького університету.

   університет, ЛІМ, менеджмент, маркетинг, Лейпциг   бібліотека, менеджмент, маркетинг, навчання   університет, ЛІМ, менеджмент, маркетинг, Лейпциг   університет, ЛІМ, менеджмент, маркетинг, Лейпциг 

   До речі, у Лейпцизі 500 тис. населення, з яких 37 тис. - це студенти, 29 тис. з яких, навчаються саме у Лейпцизькому університеті. Др. Маік Прадель презентував магістрам ЛІМу здобутки та академічні програми економічного факультету Лейпцігзького університету, а ще мали нагоду послухати лекцію "Менеджмент великих концернів", під час якої учасники зустрічі змогли обмінятися досвідом та ідеями.

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Лейпціг


   Наступним пунктом поїздки було відвідування найбільшої електростанції Німеччини, яка працює на бурому вугіллі "Lippendorf".

      менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ліпендорф

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ліпендорф

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ліпендорф

Масштаби станції просто вражають, але при цьому слід зауважити, що на станції працює лише 300 працівників, а на зміні - 20. Вся робота електростанції повністю автоматизована, тому тут задіяні мінімальні трудові ресурси.

    Делегація ЛІМу під час вступної лекції інженера Луця Дорнберга дізналася про виробничі процеси на електростанції, про виробничі цикли у залі перетворення теплової енергії на електричну та законодавчі обмеження на викиди шкідливих речовин у атмосферу.  

електростанція, Німеччина, менеджмент, відходи, маркетинг

   На даху електростанції було проведено коротку лекцію про стан довкілля біля електростанції та особливості менеджменту природоохоронної справи у Німеччині та ЄС.  

електростанція, викиди, менеджмент

   Вже в перший день ми отримали масу яскравих емоцій, а далі буде ще цікавіше...

*** 

   Вже стало традицією, що Львівський інститут менеджменту, плануючи навчально-ознайомчу практику у Німеччині, у план поїздки обов'язково включає візит до концерну "Mercedes Benz" у Дюссельдорфі.
  

менеджмент, мерседес, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, автомобіль

   менеджмент, маркетинг, освіта, мерседес, авто, ЛІМ, Німеччина  

   Це найочікуваніша екскурсія для студентів ЛІМу, адже побачити весь процес виготовлення автомобіля від першої деталі до готового авто - це рідкісний шанс. Відвідування заводу "Mersedes-Bens", звідки виїжджають у світ автомобілі марки "Sprinter". Тут ми могли побачити високо-технологічно-автоматизовану роботу виробництва, що дозволяє виготовити Mercedes Sprinter всього за 5 год 15 хв.
   Головним питанням для обговорення було - "Менеджмент на всесвітньовідомому концерні". Доповідь підготував керівник відділу управління персоналом п. Лотар Рейман. Відбулась надзвичайно цікава тематична екскурсія виробничими цехами заводу у його супроводі.   Далі був візит до Парламенту Північної Вестфалії. Завдяки хорошим багаторічним відносинам ЛІМу з представниками уряду Німеччини, магістри не лише змогли поспілкуватися з депутатом Парламенту, але й мали нагоду поспостерігати за засіданням парламентаріїв.

   парламент, Німеччина, магістри, менеджмент, управління

Зустріч та дискусія магістрів Львівського інституту менеджменту з керівником найбільшої фракції партії ХДС у Ландтазі Землі Північний Рейн Вестфалія п. Боде Люттґен (один з найбільш ймовірних претендентів на пост канцлера Німеччини у майбутньому).

***

   Магістри ЛІМу мали нагоду відвідати місто Бонн, а зокрема, резиденцію канцлера ФРН. Kanzlerbungalow знаходиться в парку між будівлями Відомства канцлера Німеччини, де зараз знаходиться Міністерство економічної співпраці та розвитку, та Палацом Шаумбурга. Найдовше в цій резиденції прожив Гельмут Коль, понад 16 років. У резиденцію канцлерів у Бонні приїжджають відомі політики.

   Делегація ЛІМу мала честь споглядати найвідомішу скульптуру Німеччини, яка створена у 70-их рр. ХХ ст. і розташована на території колишнього уряду Німеччини, що символізувала об'єднання Німеччини у майбутньому.

         Бонн, менеджмент, маркетинг, Німеччина

Бонн, менеджмент, маркетинг,

канцлер, резиденція, Бонн, Німеччина, ЛІМ, менеджмент, маркетинг


   В наш час канцлер ФРН рідко навідується в резиденцію, а сама будівля з 2001 році перебуває під охороною держави, як пам'ятка архітектури. Проте, завдяки налагодженій співпраці ЛІМу з представниками влади в Бонні, магістри та викладачі ЛІМу мали змогу оглянути резиденцію та подивитись, як жили німецькі канцлери...

Робочий кабінет кількох канцлерів Німеччини...

      менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Бонн   менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Бонн

   За цим столом обідали або вечеряли гості канцлера Німеччини - найвищі посадові особи держав світу (канцлер Німеччини Ангела Меркель має змогу також приймати гостей за цим столом).

***

   Студенти ЛІМу у Дортмунді відвідали відділ економіки та розвитку міської ради Дортмунду. Одне з головних завдань міста на даний час є розробка найефективнішого проекту по використанню території недіючих шахт бурого вугілля. На деяких з них зараз вже знаходяться озера, які мали змогу побачити згодом. Під час дискусії наші студенти ділилися своїми ідеями щодо облагородження міста.

   менеджмент, Дортмунд     

Дортмунд, менеджмент, маркетинг, навчання

менеджмент, Німеччина, студенти, науковці, маркетинг

   Також відвідали Дортмундський університет, територія якого настільки велика, що студенти між кампусами переміщуються на трамваї на підвісній колії. В університеті є 16 факультетів, з яких половина економічного спрямування, а інша - технічного. Найбільша гордість ВУЗу - технологічний парк, в якому кращі професори та ІТ-фахівці працюють над створенням інноваційних технологічних продуктів, а також займаються розвитком перспективних стартапів.

***

   Студенти та викладачі ЛІМу в діамантовому місті Ідар-Оберштайн

   Розпочали свій день з візиту до Асоціації кольорового дорогоцінного каміння, виконавчий директор якої, Йорг Ліндеманн, розповів про ринок дорогоцінного каміння у світі. У виробництві прикрас використовується лише ручна робота, що робить їхні вироби винятковими та індивідуальними.

   Асоціація кольорового дорогоцінного каміння, ринок дорогоцінного каміння, виробництво прикрас, ручна робота

    Відвідали одну з фабрик виробництва прикрас з дорогоцінного каміння.

   дорогоцінні матеріали, статуетки, менеджмент, маркетинг, навчання

   Побачили сам процес шліфування та огранки каміння. Також було представлено різноманітні колекції прикрас, статуеток та інших декоративних дрібничок з дорогоцінного каміння.

      менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина   менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, логістика

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина

Візит був надзвичайно цікавим, дякуємо ЛІМу за нові чудові враження!

Відвідання бізнесової Німеччини – це практичні знання і досвід, що допомагатимуть і надихатимуть магістрів у майбутньому на здійснення прогресивних проектів.


Виробничо-ознайомчу практику в Німеччині для магістрів МВА-програми організовано і проведено під керівництвом проректора з наукової та навчальної роботи, керівника Українсько-німецького Центру Львівського інституту менеджменту, відомого знавця Німеччини – Василя Миронюка.


Для  отримання додаткової інформації звертатися до керівника Українсько-німецького центру ЛІМу Миронюка Василя (каб.204, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )


Познайомитися з матеріалами  поїздки 2016 року можна тут...

 
 

Новини та новинки

менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина


         ПРИВЕДИ ДРУГА

менеджмент, маркетинг, бакалавр, магістр

(Детальніше)


         ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
               БАКАЛАВРАМ

(Детальніше)


             ДЕРЖІСПИТ

(Детальніше)


        ЗАХИСТ ПРАКТИКИ

(Детальніше)


       ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ
              МАГІСТРАМ

(Детальніше)


  ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ
        (березень 2024 року)

(Детальніше)БРАМА- ОНЛАЙН ВАРТА УКРАЇНИ


(Детальніше)


ПЕРЕГОВОРИ У ПРАЗІ

(Детальніше)


ЗУСТРІЧ У БАУЦЕНІ


(Детальніше)


ПРОЄКТ КІБЕРПОЛІЦІЇ


(Детальніше)

Платіжна безпека


(Детальніше)


ПОДЯКА  ЖЕБЕЛЮ В.В.


(Детальніше)


ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ - 33 РОКИ !!!

(Детальніше)


ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ!

(Детальніше)


НАКАЗИ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ТА РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ

(Детальніше)


Посвята у студенти - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Вступ - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, магістр, багістр

(Детальніше)
Стажування у Німеччині - 2023

Вітаємо студентів Львівського інституту менеджменту!

стажування, магістр, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

(Детальніше)


Випуск бакалаврів - 2023

менеджмент, маркетинг, бакалавр

(Детальніше)


Літня практика в Німеччині - 2023

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, бакалавр 

(Детальніше)(Детальніше)


БАНЕРИ