ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair 2021" відбудеться у м. Лондон

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


  Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


 13 Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar 2021" проходитиме з 15 по 17 березня 2021 р. у м. Доха (Катар)

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

БАНЕРИ

 

 

Збільшити шрифт

Навчальна подорож до Німеччини-2018


Студенти та викладачі Львівського інституту менеджменту

на виробничо-ознайомчій практиці в Німеччині

   Друзі, ділимось першими незабутніми моментами навчальної поїздки Німеччиною!

Вивчення менеджменту в сфері послуг у відпочинковому комплексі Tropical Islands:

   Дивує те, як можна побудувати бізнес-проект світового рівня, перебудувавши давню військову споруду (ангар для ремонту військових дирижаблів) – використовуючи комунікації (автошляхи, інфраструктуру енерго- та ресурсопостачання) – створити унікальний продукт, який приваблює туристів з Німеччини і всього світу.

    Помітна роль розробників цього проекту, де мікроклімат, рослини, тварини та птахи з різних континентів гармонійно поєднуються. Дизайнерське рішення, яке дозволяє поєднати під одним дахом середовище різних тропічних країн заслуговує поваги. Щодо організації бізнесу цікаво, що це місце є не лише призначене для відпочинку на один день, а тут можна проживати декілька днів, орендуючи палатку або живучи в номері готелю.

 Магістри та викладачі ЛІМу з візитом до економічного факультету Лейпцизького університету.

   університет, ЛІМ, менеджмент, маркетинг, Лейпциг   бібліотека, менеджмент, маркетинг, навчання   університет, ЛІМ, менеджмент, маркетинг, Лейпциг   університет, ЛІМ, менеджмент, маркетинг, Лейпциг 

   До речі, у Лейпцизі 500 тис. населення, з яких 37 тис. - це студенти, 29 тис. з яких, навчаються саме у Лейпцизькому університеті. Др. Маік Прадель презентував магістрам ЛІМу здобутки та академічні програми економічного факультету Лейпцігзького університету, а ще мали нагоду послухати лекцію "Менеджмент великих концернів", під час якої учасники зустрічі змогли обмінятися досвідом та ідеями.

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Лейпціг


   Наступним пунктом поїздки було відвідування найбільшої електростанції Німеччини, яка працює на бурому вугіллі "Lippendorf".

      менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ліпендорф

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ліпендорф

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ліпендорф

Масштаби станції просто вражають, але при цьому слід зауважити, що на станції працює лише 300 працівників, а на зміні - 20. Вся робота електростанції повністю автоматизована, тому тут задіяні мінімальні трудові ресурси.

    Делегація ЛІМу під час вступної лекції інженера Луця Дорнберга дізналася про виробничі процеси на електростанції, про виробничі цикли у залі перетворення теплової енергії на електричну та законодавчі обмеження на викиди шкідливих речовин у атмосферу.  

електростанція, Німеччина, менеджмент, відходи, маркетинг

   На даху електростанції було проведено коротку лекцію про стан довкілля біля електростанції та особливості менеджменту природоохоронної справи у Німеччині та ЄС.  

електростанція, викиди, менеджмент

   Вже в перший день ми отримали масу яскравих емоцій, а далі буде ще цікавіше...

*** 

   Вже стало традицією, що Львівський інститут менеджменту, плануючи навчально-ознайомчу практику у Німеччині, у план поїздки обов'язково включає візит до концерну "Mercedes Benz" у Дюссельдорфі.
  

менеджмент, мерседес, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, автомобіль

   менеджмент, маркетинг, освіта, мерседес, авто, ЛІМ, Німеччина  

   Це найочікуваніша екскурсія для студентів ЛІМу, адже побачити весь процес виготовлення автомобіля від першої деталі до готового авто - це рідкісний шанс. Відвідування заводу "Mersedes-Bens", звідки виїжджають у світ автомобілі марки "Sprinter". Тут ми могли побачити високо-технологічно-автоматизовану роботу виробництва, що дозволяє виготовити Mercedes Sprinter всього за 5 год 15 хв.
   Головним питанням для обговорення було - "Менеджмент на всесвітньовідомому концерні". Доповідь підготував керівник відділу управління персоналом п. Лотар Рейман. Відбулась надзвичайно цікава тематична екскурсія виробничими цехами заводу у його супроводі.   Далі був візит до Парламенту Північної Вестфалії. Завдяки хорошим багаторічним відносинам ЛІМу з представниками уряду Німеччини, магістри не лише змогли поспілкуватися з депутатом Парламенту, але й мали нагоду поспостерігати за засіданням парламентаріїв.

   парламент, Німеччина, магістри, менеджмент, управління

Зустріч та дискусія магістрів Львівського інституту менеджменту з керівником найбільшої фракції партії ХДС у Ландтазі Землі Північний Рейн Вестфалія п. Боде Люттґен (один з найбільш ймовірних претендентів на пост канцлера Німеччини у майбутньому).

***

   Магістри ЛІМу мали нагоду відвідати місто Бонн, а зокрема, резиденцію канцлера ФРН. Kanzlerbungalow знаходиться в парку між будівлями Відомства канцлера Німеччини, де зараз знаходиться Міністерство економічної співпраці та розвитку, та Палацом Шаумбурга. Найдовше в цій резиденції прожив Гельмут Коль, понад 16 років. У резиденцію канцлерів у Бонні приїжджають відомі політики.

   Делегація ЛІМу мала честь споглядати найвідомішу скульптуру Німеччини, яка створена у 70-их рр. ХХ ст. і розташована на території колишнього уряду Німеччини, що символізувала об'єднання Німеччини у майбутньому.

         Бонн, менеджмент, маркетинг, Німеччина

Бонн, менеджмент, маркетинг,

канцлер, резиденція, Бонн, Німеччина, ЛІМ, менеджмент, маркетинг


   В наш час канцлер ФРН рідко навідується в резиденцію, а сама будівля з 2001 році перебуває під охороною держави, як пам'ятка архітектури. Проте, завдяки налагодженій співпраці ЛІМу з представниками влади в Бонні, магістри та викладачі ЛІМу мали змогу оглянути резиденцію та подивитись, як жили німецькі канцлери...

Робочий кабінет кількох канцлерів Німеччини...

      менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Бонн   менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Бонн

   За цим столом обідали або вечеряли гості канцлера Німеччини - найвищі посадові особи держав світу (канцлер Німеччини Ангела Меркель має змогу також приймати гостей за цим столом).

***

   Студенти ЛІМу у Дортмунді відвідали відділ економіки та розвитку міської ради Дортмунду. Одне з головних завдань міста на даний час є розробка найефективнішого проекту по використанню території недіючих шахт бурого вугілля. На деяких з них зараз вже знаходяться озера, які мали змогу побачити згодом. Під час дискусії наші студенти ділилися своїми ідеями щодо облагородження міста.

   менеджмент, Дортмунд     

Дортмунд, менеджмент, маркетинг, навчання

менеджмент, Німеччина, студенти, науковці, маркетинг

   Також відвідали Дортмундський університет, територія якого настільки велика, що студенти між кампусами переміщуються на трамваї на підвісній колії. В університеті є 16 факультетів, з яких половина економічного спрямування, а інша - технічного. Найбільша гордість ВУЗу - технологічний парк, в якому кращі професори та ІТ-фахівці працюють над створенням інноваційних технологічних продуктів, а також займаються розвитком перспективних стартапів.

***

   Студенти та викладачі ЛІМу в діамантовому місті Ідар-Оберштайн

   Розпочали свій день з візиту до Асоціації кольорового дорогоцінного каміння, виконавчий директор якої, Йорг Ліндеманн, розповів про ринок дорогоцінного каміння у світі. У виробництві прикрас використовується лише ручна робота, що робить їхні вироби винятковими та індивідуальними.

   Асоціація кольорового дорогоцінного каміння, ринок дорогоцінного каміння, виробництво прикрас, ручна робота

    Відвідали одну з фабрик виробництва прикрас з дорогоцінного каміння.

   дорогоцінні матеріали, статуетки, менеджмент, маркетинг, навчання

   Побачили сам процес шліфування та огранки каміння. Також було представлено різноманітні колекції прикрас, статуеток та інших декоративних дрібничок з дорогоцінного каміння.

      менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина   менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, логістика

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина

Візит був надзвичайно цікавим, дякуємо ЛІМу за нові чудові враження!

Відвідання бізнесової Німеччини – це практичні знання і досвід, що допомагатимуть і надихатимуть магістрів у майбутньому на здійснення прогресивних проектів.


Виробничо-ознайомчу практику в Німеччині для магістрів МВА-програми організовано і проведено під керівництвом проректора з наукової та навчальної роботи, керівника Українсько-німецького Центру Львівського інституту менеджменту, відомого знавця Німеччини – Василя Миронюка.


Для  отримання додаткової інформації звертатися до керівника Українсько-німецького центру ЛІМу Миронюка Василя (каб.204, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )


Познайомитися з матеріалами  поїздки 2016 року можна тут...

 
 

Новини та новинки

  instagram, менеджмент, маркетинг, ЛІМ мережа

ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ -

  30 РОКІВ !!!


ВИПУСК МАГІСТРІВ - 2021

магістр, менеджмент, маркетинг, освіта, бізнес, Бізнес_адміністрування, Менеджмент_організацій

Детальніше...


вакансія, менеджмент, маркетинг

Інформуємо, що на офіційній сторінці ДОН ЛОДА "Освіта Львівщини" функціонує рубрика "Вакансії"


Захист магістерських робіт (2021 р.)

магістр, менеджмент, маркетинг, МВА, бізнес, адміністрування

Детальніше...


КОНКУРС для студентів 1-3 курсів денної форми навчання ЛІМу (2021 р.)

Конкурс, стипендія, менеджмент, маркетинг, освіта, студенти, ЛІМ

Детальніше...


У зв'язку з пандемією COVID-19 навчальну поїздку до Німеччини від DAAD перенесено на літо 2021 р.

менеджмент, маркетинг, освіта, Німеччина, грант, DAAD

Детальніше...


Вітаємо студентів ЛІМу: продовжено Програму стажування у Німеччині на 2021 р.!

стажування, менеджмент, маркетинг, бізнес, студенти

Детальніше...


30-РІЧЧЯ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ

менеджмент, маркетинг, освіта, ювілей


Вітаємо Діану Крук - студентку 3-го курсу ЛІМу, яка отримала Сертифікат за участь у тренінгу «Основи менеджменту в роздрібному продажу» (2020) бізнес-тренера Олександра Шабетніка

менеджмент, маркетинг, бізнес, SOVA, ЛІМ

Детальніше...


Вітаємо Ольгу Василівну Гнилянську к.е.н. та студентів В. Концур та Р. Коченаша – студентів 3-го курсу ЛІМ – учасників VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, праця, студенти, конференція

Детальніше...


Для Випускників ЛІМу

еджмент, маркетинг, магістратура, докторантура

Детальніше...


Вітаємо студентку ІІІ курсу - Ірину Павленко з отриманням

Сертифікату володіння німецькою мовою

менеджмент, маркетинг, німецька мова

Детальніше...


Зустріч з студентами першого курсу

менеджмент, маркетинг, освіта, знання, студенти, першокурсник, ЛІМ, LIM

Детальніше...


З 12 березня 2020 р. у Львівському інституті менеджменту запроваджено карантин

НАКАЗ № 31 ВІД 23.04.2020 р.


Пропозиції щодо ЗНО та вступних іспитів при вступі у ЛІМ у 2021 р.

Детальніше...


ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ!

Детальніше...


Співпраця Львівського інституту менеджменту та Тріерської Вищої школи (Кампус Біркенфельд, Німеччина)

ЛІМ.ю менеджмент, маркетинг, технології, бізнес, Біркенфельд, Тріер, Німеччина,

Детальніше...


Запрошуємо Вас до участі в Міжнародному науковому проекті між вищими навчальними закладами України та Німеччини.

Вакансія: координатор проекту в Німеччині

вакансія, менеджмент, марентинг, ЛІМ, проект, Німеччина

Детальніше...


Про ІТ-індустрію для малих підприємств та нових компаній (27-28.11.2019 р.) за партнерської підтримки ЛІМу

ІТ-індустрія, менеджмент, маркетинг, конференція, семінар

Детальніше...


Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджер, маркетолог, фінансист, консультант

Детальніше...


ВІТАЄМО ЛАУРЕАТА

менеджмент, маркетинг, ЛОДА, ЛІМ, премія,

Детальніше...

Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета - допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.
Источник: https://ilounge.ua/grant?utm_campaign=grant-ilounge&utm_source=sendpulse&utm_medium=email
Компанія iLounge оголошує про початок прийому грантових пропозицій для студентів українських вишів за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Наша мета - допомогти реалізувати Вам свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 тисяч гривень.
Источник: https://ilounge.ua/grant?utm_campaign=grant-ilounge&utm_source=sendpulse&utm_medium=emai

Проект «Ренесанс у мистецтві управління успіхом»

менеджмент, маркетинг, бізес, освіта, МВА

Детальніше...


Краєзнавчо-пізнавальна поїздка (Жовква, Крехівський монастир (2019 р.))

менеджмент, маркетинг, туризм, бакалавр

Детальніше...


Вітаємо к.е.н. О.В. Гнилянську – учасницю Міжнародної науково-практичної конференції на тему «Global marketing: analysis and challenges of our time», м. Батумі (Грузія), з отриманням престижного Сертифікату (2019).


Дивитись тут:


ВИПУСК БАКАЛАВРІВ - 2019

менеджмент, випуск, бакалавр, освіта, ЛІМ, магістр

Детальніше...


24-26 травня 2019 р. відбулася Еколого-краєзнавча поїздка в Карпати

Карпати, менеджмент, маркетинг, екологія, поїздка

Детальніше...


магістри, випуск, МВА, Бізнес-адміністрування, Менеджмент організацій і адміністрування (за видами економічної діяльності), ЛІМ, навчання, менеджмент, бізнес-школа, магістратура

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АКЦІЮ "ПРИВЕДИ ДРУГА - ОТРИМАЙ БОНУС":


Тренінг Соломії Боренько

менеджмент, успіх, тренінг, Мала Бізнес-школа, ЛІМ


Зустріч проф. Дж. Маркуса Джоуба (університет Майамі (штат Огайо), США) з студентами ЛІМу

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Маркус Джоуб, студенти, статистика, США

Детальніше...


ПОДЯКА ЗА АКТИВНУ ГРОМАДСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ВИСОКІ УСПІХИ В НАВЧАННІ

освіта, менеджмент, маркетинг, громадська діяльність

Детальніше...


менеджмент, маркетинг, стипендія, грант


ВІТАЄМО

ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЛІМу

вибори, самоврядування, студенти, менеджер. маркетолог


Вручення іменних грантів Петра Писарчука

грант, менеджмент, маркетинг, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

менеджмент, маркетинг, грант, стипендія

Детальніше...


workshop, студенти, менеджмент, маркетинг, ЛІМ

ЛІМ презентує тренінг Соломії Боренько "Моє життя - Мій вибір"


Іван Запотічний, власник мережі магазинів "Лео Кераміка", про навчання на програмі МВА у ЛІМі

ЛІМ, МВА, магістр, менеджмент, навчання, бізнес-адміністрування

Читати тут ...


Інтерв'ю ректора Львівського інституту менеджменту проф. М. Янківа ”Під час навчання даємо студентам якомога більше практичних навичок”

Інтерв'ю, менеджмент, освіта, маркетинг, бізнес-освіта

Читати тут...


Програма навчання талановитої молоді із малозабезпечених сімей

Програма, Грант, малозабезпечені, навчання, молодь, Благодійний фонд, сертифікат, зно, іспити, конкурс

Детальніше...


Студенти та викладачі ЛІМу

на виробничо-ознайомчій практиці в Німеччині

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Німеччина, Ідар-Оберштайн, дорогоцінне каміння, логістика

Дивитись тут...


Вітаємо к.е.н. Ольгу Василівну Гнилянську та студентів четвертого курсу - Марину Шегеру і Надію Стукановську з отриманням престижних Сертифікатів

менеджмент, конференція, студенти, науковці

Дивитись тут: (1), (2)


Слухачі програми МВА про навчання за спеціальністю Менеджмент (Бізнес-адміністрування)

інтерв'ю, бізнес, освіта, менеджмент, ЛІМ, бізнес-школа

Дивитися тут...


Інтерв'ю українського державного діяча та дипломата, ректора Львівського інституту менеджменту проф. М. Янківа

ДШЬ, менеджмент, освіта, знання, влада

Дивитися тут...


22 вересня відбулася інтеграційна поїздка студентів ЛІМу по замках "Золотої підкови"

поїздка, менеджмент, маркетинг, студенти, ЛІМ


Ректор ЛІМу, проф. М. Янків про "економічну незалежність", "тривожні тенденції в освіті", "безвізовий режим з ЄС" тощо

ЛІМ, освіта, навчання, ректор, дипломатія, молодь

Дивитись тут...


ЗУСТРІЧ РЕКТОРА ЛЬВІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ПРОФ. М. ЯНКІВА З

ПРЕЗИДЕНТОМ БИДГОЩСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ ДОКТ. К. СІКОРОЮ

Львівський інститут менеджмету, співпраця, Бидгощ, освіта, студенти, навчання, Мала бізнес-школа, університет, економіка

Детальніше...


АКРЕДИТАЦІЯ

МОН, Львівський інститут менеджменту, менеджмент, магістр, специфічні категорії, бізнес-адміністрування, менеджмент і адміністрування

брала участь у тренінгу «Основи менеджменту в роздрібному продажу»
БАНЕРИ