ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair 2021" відбудеться у м. Лондон

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


  Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


 13 Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar 2021" проходитиме з 15 по 17 березня 2021 р. у м. Доха (Катар)

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра
 

Збільшити шрифт

Українсько-німецький центр - 2019 Друк E-mail


Навчальна поїздка студентів ЛІМу до Німеччини

під егідою Німецької служби академічних обмінів (DAAD)


   У другій половині січня 2019 року відбулася навчальна поїздка студентів та викладачів ЛІМу до Німеччини, під час якої відбулося ряд зустрічей в німецьких університетах, державних установах та в різних фірмах.

   Перше знайомство з німецькими навчальними закладами відбулося в кампусі «Біркенфельд» Тріерської вищої школи, який входить у п’ятірку найсучасніших кампусів світу. Спеціально для групи з України прочитав лекцію декан факультету менеджменту охорони навколишнього середовища проф. др. Клаус Геллінґ. У міжнародному відділі студенти отримали вичерпні відповіді про особливості навчання за різними програмами у Біркенфельді. Під час екскурсії кампусом було продемонстровано найсучасніші енергоефективні технології, які застосовуються для експлуатації навчальних приміщень.

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
    

   Інтенсивною та плідною була зустріч у Саарландському університеті (м. Саарбрюкен), де відбулося ряд заходів – спільні семінари, презентації навчальних програм, зустріч зі студентами, дискусії. За участі ректора ЛІМу проф. М. Янківа та керівників програм МВА Саарландського університету проф. Бастіана Попа та керівником Інституту Європи п. Матільди Мюлер Булабоїс було обговорено шляхи проведення подальших спільних навчальних програм та модулів для слухачів програми МБА обидвох навчальних закладів, як в Україні, так і в Німеччині, а також шляхи реалізації спільної програми «Подвійний диплом».

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA

   Вже стало доброю традицією кількох останніх років, що під час перебування студентів ЛІМу у Тріерському університеті, проф. кафедри менеджменту др. Бйорн Блок проводить нашим студентам лекцію з особливостей заснування та функціонування малих та середніх підприємств у Німеччині, питома вага яких зараз становить більше 90 %, що свідчить про оптимальну структуру німецької економіки.

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA

    До складу Тріерського університету входить всесвітньовідомий Інститут охорони навколишнього середовища та технічного права з яким ЛІМ співпрацює з 2007 року. Під час зустрічі з керівництвом та працівниками інституту було презентовано основні завдання інституту та наукові напрями над якими працює інститут. Зокрема, директор інституту проф. Петер Рейф розповів про особливості впровадження екологічних та технічних стандартів у ЄС та ін.

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA   Під час візитів до вище згаданих навчальних закладів, а також до Боннського, Зіґенського та Дортмундського університетів наша делегація, окрім офіційних візитів, мала також можливість відвідати бібліотеки, лабораторії, навчальні комплекси, ознайомитися з особливостями функціонування студентських організацій та взяти участі у ряді дискусій як з викладачами так і безпосередньо зі студентами німецьких ВНЗ.

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA, бібліотека, Тріер
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, MBA, бібліотека, Тріер


   Другою важливою складовою поїздки до Німеччини стало ознайомлення з особливостями менеджменту на німецьких підприємствах, зокрема на всесвітньовідомому виробнику пластмас «SIMONA». Під час презентації, а також екскурсії виробничими приміщеннями представники ЛІМу отримали відповіді на питання не лише про методи управлінських рішень та концепцію розвитку даного підприємства, а також про маркетологічні кроки та рішення для просування продукції від «SIMONA» на світовому ринку.

 
         менеджмент, SIMONA, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти
       менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Simona,       менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Simona,


   Делегація ЛІМу довідалась на Ідар-Оберштайнській ярмарці про специфіку проведення відкритих та закритих виставок, юридичні тонкощі, особливості охорони та страхування дороговартісних предметів. Керівник виставкової фірми др. Кай Уве Гілле під час демонстрації ярмаркових площ зазначив, що за більш як десятилітній період після її відкриття, ярмарка стала впізнаваною у світі. Особливою гордістю є щорічне проведення закритої спеціалізованої виставки дорогоцінного каміння, вартість експонатів якої сягає 1,5 млрд. євро.

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA    
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA     
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA

   З практичними аспектами функціонування сучасної біржі цінних паперів, правилами та особливостями торгівлі на ній студенти мали можливість довідатися на Дюссельдорфській біржі.

     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA
     менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA

   Важливою складовою поїздки до Німеччини було ознайомлення з функціонуванням федеральних органів влади та органів місцевого самоврядування. Завдяки візитові до Біркенфельдської районної ради, було структуровано знання про повноваження та відповідальність на місцевому рівні органів влади. На прикладі співпраці з Китаєм було продемонстровано слабкі та сильні сторони інвестиційних проектів щодо розвитку регіону. Окрему увагу було сфокусовано на природоохоронний менеджмент регіону.

   Під час візиту до Бону було поглиблено знання про післявоєнну історію Німеччини, особливості функціонування федеральних органів влади тощо. Оскільки Бонн був тривалий час столицею Німеччини, то там продовжують функціонувати ряд федеральних установ та центральних офісів великих концернів, міжнародних інституцій та організацій. Студенти дізналися про особливості перенесення столиці Німеччини до Берліну та співіснування цих двох міст на сьогодні.


   З культурно-історичними надбаннями Німеччини була добра нагода ознайомитися при відвідинах більш як десяти великих та малих міст (Ідар-Оберштайн, Саарбрюкен, Тріер, Бонн, Дортмунд, Дюссельдорф, Берлін та ін.), замків музеїв (зокрема Дрезденської картинної галереї) та ін.


менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, виставка, MBA
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Гумбольдтський університет, MBA
менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти, Гумбольдтський університет, Бундестаг

   У вільний час студенти також відвідали одну з найбагатших держав світу Люксембург, де познайомилися з особливостями розвитку економіки у післявоєнний період та її переорієнтації в 70-80 рр. ХХ ст. з промислової сфери, на сферу обслуговування, особливо у банківському секторі та розвиток інноваційних виробництв.Вітаємо студентів ЛІМу

з отриманням гранту від DААD на навчальну поїздку до Німеччини

     У період з 19.01 по 31.01.2019 р. відбулася навчальна поїздка студентів Львівського інституту менеджменту до Німеччини. Під час поїздки було відвідано декілька університетів, завод «Simona AG», біржу дорогоцінного каміння, фондову біржу, виставкові зали у Лейпцігу та Ідар-Оберштейні, Ландтаг Землі Північна-Вестфалія, міську раду Дортмундта, районну раду Біркенфельда та ряд інших об’єктів (всього близько 20 візитів). Основні міста під час поїздки – Дрезден, Саарбрюкен, Ідар-Оберштайн, Кірн, Лімбург, Дортмунд, Дюсельдорф, Бонн, Тріер, Люксембург, Берлін.


менеджмент, маркетинг, магістр

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, ДААД, Німеччина, студенти


ІНФОРМАЦІЯ про НАВЧАЛЬНУ ПОЇЗДКУ:

   Ректор Львівського інституту менеджменту проф.  Мирон Янків та керівник Українсько-німецького центру В. Миронюк ( Vasyl Myronyuk ) разом з магістрами ЛІМу під час відвідування Тріерського університету слухали на кафедрі підприємництва лекцію проф. Йорна Блока на тему «Функціонування сімейних підприємств у Німеччині», а також мали зустріч з керівником інституту проф Др. Петером Реіфем та співробітниками  Інституту охорони навколишнього середовища та технічних стандартів (IUTR) у Тріері.

   Такі навчально-ознайомчі поїздки у Німеччину – це нові практичні знання та досвід, які надихатимуть на здійснення прогресивних проектів і надалі.

https://www.uni-trier.de/index.php?id=7283


Навчальну поїздку для студентів в Німеччину сплановано під керівництвом проректора з наукової та навчальної роботи, керівника Українсько-німецького Центру Львівського інституту менеджменту, відомого знавця Німеччини – Василя Миронюка.


Для  отримання додаткової інформації звертатися до керівника Українсько-німецького центру ЛІМу Миронюка Василя

(каб.204, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Познайомитися з матеріалами поїздки 2018 року можна тут...

 
 

Новини та новинки


instagram, менеджмент, маркетинг, ЛІМ
мережа

ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТУ МЕНЕДЖМЕНТУ - 31 РІК !!!

Детальніше...


Про посилення організації протиепідемічних заходів у 2021-2022 н.р. у ЛІМі

Детальніше...


МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ разом з Тюбінгенським університетом (Німеччина)

DAAD-Programm „Ost-West-Dialog “

менеджмент, маркетинг, освіта, DAAD, магістр

Детальніше...


ПОСВЯТА 2021

менеджмент, маркетинг, першокурсник, освіта

Детальніше...Літня практика у Німеччині (2021 р.)

стажування, практика, Німеччина, менеджмент, маркетинг

Детальніше...


Вакансії 2021

вакансія, менеджмент, маркетинг, освіта, ЛІМ, бізнес


Випуск бакалаврів - 2021

менеджмент, маркетинг, освіта

Детальніше...


Захист КВАЛІФІКАЦІЙНИХ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ - 2021

менеджмент, маркетинг, освіта

Детальніше...


Еколого-краєзнавча поїздка в Чорногору (Карпати) 2021

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, Карпати, екологія

Детальніше...


Зустріч з БІЗНЕСОМ "Топ-менеджери, у яких є чому повчитися"

топ_менеджер, менеджмент, маркетинг, ЛІМ, освіта, бізнес, маркетинг

Детальніше...


Вакансії

менеджмент, маркетинг, вакансія

Детальніше...


Про навчання на МВА-програмі за спеціальністю Менеджмент «Бізнес-адміністрування»

менеджмент, маркетинг, освіта, МВА, бізнес_адміністрування

Детальніше...


Іван Запотічний про здобуття другої вищої освіти у Львівському інституті менеджменту?

Запотічний_Іван, ЛІМ, менеджмент_адміністрування, ЛІМ, освіта, бізнес, Кераміка

Детальніше...Оренда


оренда, менеджмент, маркетинг, ЛІМ, освіта

Детальніше...


Молоді вчені ЛІМу

менеджмент, маркетинг, ЛІМ, освіта, викладачі

Детальніше...


Лауреати обласної премії 2016 р.

менеджмент, економіка, премія, освіта

Детальніше...


СПІВПРАЦЯ З МІСЬКОЮ РАДОЮ м.СТРИЯ ТА ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ СТРИЙЩИНИ

Інтерв'ю, ректор, менеджмент, Стрий, освіта

Інтерв'ю ректора ЛІМу проф. Мирон Янківа на радіо "Голос Стрия"


Українсько-німецький семінар з проблематики біженців та внутрішніх переселенців (22-30.11.2016 р.)

біженці, студенти, менеджмент, маркетинг

Детальніше...


ВІТАЄМО Марину Шегеру, студентку ЛІМу, з перемогою!

студентка, менеджмент, проект, ЛІМ, бакалавр

Детальніше...


ЦИКЛ  ПРЕЗЕНТАЦІЙ «УРОКИ ЛІДЕРІВ»
про найвідоміших теоретиків і практиків бізнесу,
які збудували себе і змінили світ

Детальніше...


ВІТАЄМО!


БАНЕРИ