ГРОМАДСЬКЕ ВИЗНАННЯ: ЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА ВАГОМИЙ ВНЕСОК У РОЗВИТОК ОСВІТИ 1 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ ВІДЗНАЧЕНО ДИПЛОМОМ «ФЛАГМАН ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ-2011»            



НАМ ЦІКАВА ВАША ДУМКА

Якісна освіта = успішна кар'єра

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ



Європейська інноваційна рада оприлюднила робочу програму конкурсів на 2022 рік

https://eic.ec.europa.eu/eic-work-programme-2022_en




10 Виставка Сонячної Енергетики Східної Європи

виставка, менеджмент, енергетика,

Детальніше...


Спеціалізована міжнародна Виставка "Speciality & Fine Food Fair"

 виставка, харчування, гастрономія, ярмарка

Детальніше...


Співпраця!!!

Фармацевтична компанія "Баєр Афлак" запрошує підприємства України до співпраці

фармація, співпраця, менеджмент, маркетинг, збут

Детальніше...


 Міжнародна продовольча Виставка SIAL Paris відбудеться з 15 до 19 жовтня 2022 року у м. Париж

 виставка, sial Paris, продукти, харчування, ЛІМ, магістратура

Детальніше...


Міжнародна спеціалізована Виставка "Milipol Qatar"

виставка, менеджмент, маркетинг, ЛІМ,

Детальніше...


Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі)

форум, ICC, бізнес, партнерство, інвестор, логістика, партнерство, бізнесшкола, mba

Детальніше...


 АРХІВ заходів...

 

 

Збільшити шрифт

Українсько-німецький центр - 2023

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДВОТИЖНЕВОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ПОЇЗДКИ
ДО НІМЕЧЧИНИ У СІЧНІ-ЛЮТОМУ 2023 РОКУ ПІД ЕГІДОЮ DААD
(НІМЕЦЬКА СЛУЖБА АКАДЕМІЧНИХ ОБМІНІВ) 


На зворотній дорозі наша делегація відвідала Прагу, де мала змогу ознайомитися з туристичним потенціалом міста та з функціонуванням транспортної інфраструктури.










На завершення нашого перебування в Ідар-Оберштейні відбулася традиційна зустріч на біржі діамантів та дорогоцінного каміння. Керівник біржі Йорґ Ліндеманн ознайомив з правилами функціонування біржі, особливостями торгівлі діамантами та дорогоцінним камінням на біржі. Під час дискусії про індустрію дорогоцінного каміння було отримано ряд відповідей, в т.ч. як відслідковують країну походження алмазів.








Після обіду відбулася зустріч у Кобленцькій Торгово-промисловій Палаті  (відділення в Ідар-Оберштейні). Керівник відділу Хрістіна Швардт (Christina Schwardt) ознайомила нас з основними завданнями та особливостями роботи Торгово-промислової палати.




На всесвітньовідомому підприємству з виготовлення пластмасових виробів «SIMONA», з яким ЛІМ має добрі відносини з 2014 р. відбулася зустріч у відділі маркетингу та планування. Під час зустрічі студенти мали змогу отримати відповіді на питання пов'язані з особливостями маркетингових досліджень стосовно попиту на світовому ринку полімерних виробів. Члени делегації відвідали відділ планування, лабораторію та виробничі цехи.









На завершення перебування у Байроті Ніколай Тейфель провів екскурсію центром міста, під час якої ми відвідали мануфактуру «Steingraeber&Söhne», де виготовляють піаніно (в Німеччині є тільки дві такі мануфактури).



НА ФАКУЛЬТЕТІ ПРАВА ТА ЕКОНОМІКИ БАЙРОТСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ була організована зустріч з професорсько-викладацьким персоналом. Декан факультету проф. др. Міхаель Ґрюнберґ (Prof. Dr. Michael Grünberg) після вітального слова та презентації факультету подав пропозиції щодо подальшої тісної співпраці з Львівським інститутом менеджменту, особливо у сфері маркетингу (даний напрямок представив зав. кафедри маркетингу та поведінки споживачів проф. др. Клаас Хрістіан Ґермельманн (Prof. Dr. Claas Christian Germelmann). У дискусії зі сторони Байротського університету взяв участь також др. Маркус Зейферт (Dr. Markus Seufert).






Наша делегація була запрошена на СЕМІНАР «ПОЛІТИЧНА ГЕОГРАФІЯ РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ», яку проводив відомий далеко за межами Німеччини проф. др. Мартін Довеншпеек (Prof. Dr. Martin Doevenspeck). Cтуденти Байротського університету презентували свої наукові роботи з тематики пов'язаної з війною в Україні. Керівник делегації Василь Миронюк був експертом на семінарі і високо оцінив обізнаність та глибину наукових презентацій з проблематики сучасного стану інфраструктури України, яка зазнала  руйнувань внаслідок воєнних подій в Україні. Від української делегації науковець, відомий фотомитець Леонід Сніцарук подарував проф. др. Мартіну Довеншпееку свою авторську роботу – панораму Карпат.




Візит до багаторічного партнера – БАЙРОТСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ (UNIVERSITÄT BAYREUTH), як завжди був пов'язаний з численними зустрічами та заходами, які допоміг організувати та провести керівник Німецько-українських навчальних проектів п. Ніколай Тойфель. Після вітального слова та представлення Байротського університету було презентовано роботу відділу «Welcome Services», який допомагає іноземним студентам та науковцям здійснити перші кроки у Байроті (пошук житла, надання інформації щодо інших побутових речей, особливостей транспортного забезпечення і т.п.). Керівник відділу Торстен Пархент (Thorsten Parchent) разом із співробітницею Леа Бернт (Lea Bernt) провели захоплюючу екскурсію кампусом університету та відповіли на ряд запитань, які цікавили нашу делегацію.





Наступний наш візит у рамках програми DAAD розпочався у БАМБЕРЗЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ОТТО-ФРІДРІХА (OTTO-FRIDRICH-UNIVERSITÄT BAMBERG) на факультеті Соціально-економічних наук, де доктор Тобіас Кауффман презентував роботу факультету, основні наукові розробки та досягнення. Окремо було розглянуто можливості навчання на магістерських програмах у Бамберзі та розглянуто можливі шляхи співпраці з Львівським інститутом менеджменту у найближчому майбутньому, зокрема реалізацію проекту «семестр закордоном».


Після обіду відбулася зустріч у МІЖНАРОДНОМУ ВІДДІЛІ БАМБЕРЗЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ, під час якої відповідальні працівники п. Христина Павлюх та п. Юлія Аґрікола презентували основні завдання відділу, розповіли про актуальні програми обміну студентами  та надали вичерпну інформацію про можливості навчання в університеті для іноземних студентів. Окремої уваги заслуговує допомога для України та українських біженців керівництва та працівників Бамберзького університету з моменту початку повномасштабної війни в Україні. За результатами зустрічей нашої делегації у Бамберзькому університеті імені Отто-Фрідріха існують добрі перспективи для студентів ЛІМу щодо семестрового навчання у Бамберзі та проведенні наукових досліджень для викладачів.





Після офіційних зустрічей п. Христина Павлюх запросила на неперевершену екскурсію «Німецькою Венецією» - центром Бамберга, де в цікавій формі було коротко подано історію, культуру та самобутність Бамберга.



Надзвичайно насиченою на події виявилася зустріч та дискусія в ІНСТИТУТІ ПРАВА ТА ЦИФРОВІЗАЦІЇ УНІВЕРСИТЕТУ ТРІЕРА, INSTITUT FÜR RECHT UND DIGITALISIERUNG TRIER (наступник Інституту екологічного та технічного права). Після привітання директорів Інституту проф. др. Антьє фон Унґерн-Штернберґ (Prof.Dr. Antje von Ungern-Sternberg) та проф. Петера Рейфа (Prof.Dr. Peter Reiff) нашу делегацію п. Йавоне Дюпре ознайомила з історією, структурою та головними завданнями інституту. В.Миронюк презентував для німецької сторони Львівський інститут менеджменту. Цікавою виявилася доповідь наукового співробітника IRDT п. Лари Гаускнехт (Lara Hausknecht) на тему «Право страхової компанії на інформацію від застрахованої особи у контексті взаємовідносин регламенту ЄС про охорону особистої інформації та законодавства про приватне страхування». Учасники зустрічі отримали також багато інформації про сучасний стан цифровізації у Німеччині та Україні.


Довідково: ЛІМ розпочав співпрацю з Інститутом екологічного та технічного права з 2007 року та успішно продовжує з наступником - Інститутом права та цифровізації.






У ЛЮКСЕМБУРЗЬКІЙ СТОЛИЦІ делегація ЛІМу ознайомилися з історією та особливостями функціонування фінансової системи цієї малої держави. Особливу увагу акцентовано на недавній офшорній історії Люксембургу. На завершення візиту було відвідано ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПАРЛАМЕНТ - PARLEMENT EUROPÉEN (BÂTIMENT ADENAUER).









Наступний візит відбувся до ЛЮКСЕМБУРЗЬКОГО ШЕНГЕНУ, який став символом вільного пересування громадян ЄС, і де 14 червня 1985 року п'ять європейських держав підписали договір «Про скасування паспортного і митного контролю між країнами Європейського Союзу». Згідно договору Бельгія, Люксембург, Нідерланди, Німеччина та Франція погодились на поступове скасування контролю на спільних кордонах і запровадження вільного пересування своїх громадян. Студенти та викладачі ЛІМу мали змогу поглибити свої знання з історії, права та соціально-економічного стану ЄС у ШЕНГЕНСЬКОМУ МУЗЕЇ ЄВРОПИ.






Наступного дня делегація ЛІМу мала змогу ознайомитись з туристичним потенціалом долини Мозелю та долини Саару на прикладі німецького міста МЕРЦІҐ та французького міста СЬЄРК-ЛЕ-БЕН. Було проаналізовано концепції розвитку даного регіону та транскордонну співпрацю у розвитку економічного потенціалу німецько-французького прикордоння.









ПРОФ. ДР. ЙОРН БЛОК (JÖRN BLOCK) З ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА вже традиційно для наших студентів прочитав лекцію про правові аспекти функціонування сімейних підприємств у Німеччині. Цікавою була подальша дискусія між професором та студентами, під час якої студенти отримали також фахові відповіді на запитання.




Керівник офісу міжнародного відділу ДР. БІРГІТ РОЗЕР (BIRGIT ROSER) надала інформацію про освітні програми у ТРІРСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ. З в.о. ректора ЛІМу Василем Миронюком було детально обговорено подальшу співпрацю та реалізацію спільних освітніх програм. За результатами зустрічі домовлено про підписання спільної угоди в найближчий час.





У найдавнішому місті Німеччини – Трірі, делегація ЛІМу відвідала БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, який функціонує при ТРІРСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ. Один з керівників організації СТЕФАН ЗЕЕЛІНГ ознайомив з особливостями надання правової допомоги особам, які виявили бажання створити підприємство чи вже мають свій бізнес. Науковий співробітник ДАРІУС ЛАМБРЕХТ презентував проект «SPIRIT», завдяки якому забезпечується взаємозв’язок між студентами та бізнесом.





У МУЗЕЇ ГРОШЕЙ (GELDMUSEUM) НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ НІМЕЧЧИНИ ТА ФІНАНСОВОМУ ЦЕНТРІ (ФРАНКФУРТ-НА-МАЙНІ) була добра нагода для делегації ЛІМу ознайомитися з особливостями функціонування грошової та банківської системи ЄС та методами регулювання інфляційних процесів. 






Під час навчальної поїздки студенти ЛІМу відвідали інноваційну VENTURELAB АШАФЕНБУРЗЬКОЇ ВИЩОЇ ТЕХНІЧНОЇ ШКОЛИ (БАВАРІЯ).

Один з керівників лабораторії Тім Сімон ознайомив з науковими проектами та інноваційними розробками. Студенти ЛІМу взяли участь в обговоренні актуальних проектів та в цікавому квесті, за результатами якого отримали цінні призи. На завершення перебування в Ашафенбурзькій Вищій Технічній школі було проведено екскурсію кампусом та бібліотекою. За результатами зустрічі було домовлено про можливість для 3-4 студентів ЛІМу провести наступний навчальний семестр у Ашафенбурзі.






У другій половині дня делегація ЛІМу відвідала КАМПУС БІРКЕНФЕЛЬД ВИЩОЇ ШКОЛИ ТРІРА (HOCHSCHULE TRIER, CAMPUS BIRKENFELD), активна співпраця з яким розпочата з 2013 р. Керівник міжнародного офісу Даніела Гаубріх (Daniela Haubrich) ознайомила студентів з особливостями навчання та проходження практики у Вищій школі Тріру.

На завершення ряду наукових та навчальних заходів під час перебування у Кампусі Біркенфельд було підписано в.о. ректора Василем Миронюком та деканом факультету підприємництва та менеджменту охорони навколишнього середовища проф. Клаусом Геллінґом (Prof. Dr. Klaus Helling) MЕМОРАНДУМ щодо подальшої співпраці у сфері наукових досліджень та обміну студентами (на семестр).

Це перша офіційна угода ЛІМу з Німецьким навчальним закладом.






У 2023 році під час двотижневої навчальної поїздки до Німеччини студентів Львівського інституту менеджменту у рамках програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD) відбулася традиційна ЗУСТРІЧ У БІРКЕНФЕЛЬДСЬКОМУ ЗАМКУ З КЕРІВНИЦТВОМ ВІДДІЛУ ЕКОНОМІКИ ТА РОЗВИТКУ РАЙОННОЇ РАДИ (KREISVERWALTUNG BIRKENFELD) БІРКЕНФЕЛЬДУ (ЗЕМЛЯ РАЙНЛАНД-ПФАЛЬЦ).

Координатор проектів освітньої мережі Гюнстрюк-Гохвальд Кармен Ґрасмюк (Carmen Grasmück) та Хяра Меле (Chiara Mele) презентували всесвітньо відомі фірми регіону - «BioNTech IMFS GmbH», «SIMONA», «FISSLER» та ін., а також можливості подальшого економічного розвитку даного регіону.






У ЗМІ регіону Біркенфельду (в т.ч. на радіо) активно висвітлювалися заходи за участю нашої делегації:

https://www.antenne-kh.de/ukrainische-delegation-besucht-kreisverwaltung.html

https://www.facebook.com/lkbirkenfeld/

https://www.landkreis-birkenfeld.de/Pressemitteilungen/Ukrainische-Delegation-besuchte-Kreisverwaltung.html?


Вітаємо студентів ЛІМу

з отриманням гранту від DААD на навчальну поїздку до Німеччини

     Двохтижнева навчальна поїздка відбудеться!!!

   З 22 січня по 04 лютого 2023 року студенти та викладачі Львівського інституту менеджменту вирушатимуть у двохтижневу навчальну поїздку до Німеччини!!!

   Заплановано двохтижневу навчальну поїздку студентів Львівського інституту менеджменту до Німеччини. Під час поїздки буде відвідано декілька університетів, фондову біржу у Франкфурті-на Майні, виставкові зали, біржу дорогоцінного каміння у Ідар-Оберштейні, міську раду Бамберга, районну раду Біркенфельда та ряд інших об’єктів (всього заплановано близько 17 візитів).

Основні міста під час поїздки – Ідар-Оберштайн, Кірн, Тріер, Бамберг, Байрот, Ашафенбург та інші.


Навчальну поїздку для студентів в Німеччину сплановано під керівництвом проректора з наукової та навчальної роботи, керівника Українсько-німецького центру Львівського інституту менеджментуВасиля Миронюка.


Для  отримання додаткової інформації звертатися до керівника Українсько-німецького центру ЛІМу Миронюка Василя

(каб.204, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it )

Познайомитися з матеріалами поїздки 2021 року можна тут...






У найдавнішому місті Німеччини – Трірі, делегація ЛІМу відвідала

БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА,

який функціонує при ТРІРСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ. Один з керівників організації СТЕФАН ЗЕЕЛІНГ ознайомив з особливостями надання правової допомоги особам, які виявили бажання створити підприємство чи вже мають свій бізнес. Науковий співробітник ДАРІУС ЛАМБРЕХТ презентував проект «SPIRIT», завдяки якому забезпечується взаємозв’язок між студентами та бізнесом.


 
 

Новини та новинки

 менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина
менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина

менеджмент, маркетинг, бізнес, ЛІМ, стипендії, освіта, Німеччина



Академія вступу студентів-
магістрів у ЛІМ 02.10.2024


(Детальніше)


Навчально-пізнавальна
поїздка на підприємство
Львівщини та екскурсія
до замків Золотої Підкови
30.09.2024


(Детальніше)


      Екскурсія містом Лева
               19.09.2024


(Детальніше)


    Знайомство зі службою
          ДСНС 18.09.2024

(Детальніше)


Тиждень  ЧЕСЬКОЇ КУЛЬТУРИ
 у Львові   17-22 вересня 2024

(Детальніше)


          Співчуття родині

 

(Детальніше)


   Навчально-пізнавальна
       поїздка 03.09.2024

бакалавр

(Детальніше)


  Посвята у студенти - 2024

бакалавр

(Детальніше)


Вручення дипломів бакалаврам
                червень 2024

(Детальніше)


  Переговори про співпрацю

(Детальніше)


            Домовленість
          про можливість
       організації практик

(Детальніше)


          Стажування 2023


(Детальніше)


   Навчальна поїздка студентів
          та викладачів ЛІМу
               до Німеччини

(Детальніше)


   Навчальна поїздка студентів
                        2019

(Детальніше)

БАНЕРИ